Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x18 The Warrior
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
106
Scenariusz
Christopher Judge, Peter DeLuise
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Rick Worthy (Kytano), Tony Amendola (Bra'tac), Vince Crestejo (Yu), Obi Ndefo (Rak'nor), Kirby Morrow (T'arac)
Opis (powrót)
Charyzmatyczny lider Jaffa dąży do stworzenia przymirza pomiędzy rebeliantami, a Ziemią przez co u Bra'tac'a i Teal'ca zdobywa zaufanie.
Streszczenie (powrót)
Bratac sprowadza Teal’ca, aby poznał K'tano, charyzmatycznego młodego Jaffę który stał się ważną osobą w rebelii przeciwko Goa'uldom. Teal'c podejrzliwie odnosi się do motywacji K’tano, lecz Jaffa jednoczą się pod jego przywództwem. Dlatego też wszelkie próby zdobycia informacji na temat K’tano muszą oszczędzić nową solidarność Jaffa. Jednocześnie K’tano ma nadzieję na zawiązanie sojuszu z Ziemią, SG-1 zostaje wysłana w celu zbadania tej sprawy. Bratac jest zafascynowany, lecz instynkt pułkownika Jacka O’Neilla podpowiada mu, że nie powinien ufać przywódcy rebeliantów.
Login:
Hasło: