Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x16 Last Stand
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
104
Scenariusz
:  Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Anna-Louise Plowman (Ozyrys/Sarah), Carmen Argenziano (Jacob Carter), Cliff Simon (Baal), Courtenay J. Stevens (Elliott/Lantash), Vince Crestejo (Yu)
Opis (powrót)
Tajna misja Jacksona na spotkaniu władców się komplikuje po przybyciu na nie nieoczekiwanej osoby. W międzyczasie reszta drużyny próbuje przetrwać inwazji sił Goa'uld'ów na planetę Tok'Ra.
Streszczenie (powrót)
Obecność Dr. Daniela Jacksona na spotkaniu Goa'uldów została odkryta. Wraz z Jacobem Carterem / Selmakiem próbują otruć władców systemu i uciec, lecz Daniel zmaga się z problemem Osiris, która zamieszkuje ciało jego dawnej ukochanej, Sarah Gardner — czy powinien ją pozostawić przy życiu, czy zabić? Pułkownik Jack O'Neill oraz reszta grupy SG-1 odpierają atak Goa'uldów na bazę Tok'ra, starając się chronić siebie i swych sprzymierzeńców, kiedy baza wali się wokół nich. Tymczasem Jackson odkrywa posępną prawdę o zdziesiątkowanych szeregach Goa'uldów.
Login:
Hasło: