Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x15 Summit
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
103
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Anna-Louise Plowman (Ozyrys/Sarah), Carmen Argenziano (Jacob Carter), Cliff Simon (Baal), Courtenay J. Stevens (Porucznik Elliott), Jennifer Calvert (Ren Al), William de Vry (Aldwin), Vince Crestejo (Yu), Kevin Durand (Zipacna), Gary Jones (Sierżant Davis)
Opis (powrót)
Wojna Tok'Ra z Goa'uld'ami jest w krytycznym momencie. Wysyłają oni Daniela Jacksona na tajne spotkanie Władców Systemu z jasnym celem! Równocześnie Goa'ul'owie atakują bazę Tok'Ra!
Streszczenie (powrót)
Wojna pomiędzy Tok'ra a Goa'uldami przybiera na sile. Trwa spotkanie władców systemu Gao’uldów. Osiris i Tanith uczestniczą w nim wspólnie. Osiris informuje panów systemu, że jeśli uczynią jej pana, Anubisa, głównym władcą systemu, on pokona zagrożenie ze strony Tok’ra. Tymczasem dr Daniel Jackson i Jacob Carter/Selmak skłaniają władcę systemu Yu, aby wprowadził Daniela na spotkanie jako swego sługę. Daniel przekazuje informację Jacobowi/Selmakowi i Tok'ra Ren'au. Daniel został również wyposażony w broń biologiczną, która po uaktywnieniu zabije wszystkich obecnych na spotkaniu. Niestety, gościem Osiris jest dawna kochanka Daniela, Sarah Gardner, która wraz z Tanith może zdradzić jego przebranie. Reszta grupy SG-1 i druga grupa SG wspomagają Ren’au, lecz zostają zaatakowani przez siły Anubisa.
Login:
Hasło: