Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x14 48 Hours
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
102
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Peter F. Woeste
Występują: David Hewlett (Dr. McKay), Tom McBeath (Maybourne), Colin Cunningham (Major Davis), Bill Marchant (Goa'uld), Gary Chalk (Rosyjski pułkownik), Gary Jones (Technik), John de Lancie (Pułkownik Frank Simmons), Jeff Seymour (Mr. Black), Martin Blatz (Strażnik NID), Dan Shea (Sierżant Siler), Tracy Westerholm (SF), Ken Phelan (Rozdający jedzenie)
Opis (powrót)
Wybuch pochłaniając DHD powoduje utknięcie Teal'ca w ziemskich wrotach. SG-1 musi prosić o pomoc Rosję.
Streszczenie (powrót)
Teal'c wraca z misji, kiedy korytarz ulega destabilizacji i nie dochodzi do skutku materializacja. Gwiezdne Wrota natychmiast zostają zamknięte, ponieważ otwarcie nowego korytarza może uniemożliwić ratunek. Dr Daniel Jackson i major Paul Davis, oficer łącznikowy SGC z Pentagonem, wyjeżdżają do Rosji z prośbą, aby kraj ten użył swojego DHD. Tymczasem major Samantha Carter podchodzi do problemu z punktu widzenia fizyki i musi współpracować z człowiekiem przydzielonym przez NID, pułkownikiem Simmonsem. Pułkownik Jack O’Neill idzie własnym tropem, przeprowadza rozmowę z Harry’m Maybourne’em, który informuje go, że NID ma teraz symbionta Goa’uld Adriana Conrada. Każdy z trójki członków SG-1 stara się po swojemu wytrzymać z nie lubianym współpracownikiem, aby uratować zaginionego przyjaciela.
Login:
Hasło: