Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x13 Proving Ground
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
101
Scenariusz
: Ron Wilkerson
Reżyseria: Andy Mikita
Występują: Courtenay J. Stevens (Elliott), Elisabeth Rosen (Jennifer Hailey), Grace Park (Satterfield), David Kopp (Grogan), Michael Kopsa (General Kerrigan)
Opis (powrót)
SG-1 szkoli świeżo upieczonych kadetów i pułkownik O'Neill zmuszony jest ich wciągnąć w rzeczywistą sytuację gdy SGC zostało opanowane przez obcych.
Streszczenie (powrót)
Pułkownikowi Jack O'Neillowi powierzono szkolenie nowej grupy Stargate , w której skład wchodzi dawny kadet Hailey, obecnie porucznik. O'Neill poddaje grupę różnego rodzaju ćwiczeniom, podkreślając stale, że powinni umieć zidentyfikować prawdziwego nieprzyjaciela. Trening jednak zostaje przerwany, kiedy O’Neill dowiaduje się, iż SGC może stać w obliczu ataku obcych. Będzie musiał wprowadzić świeżą, niesprawdzoną grupę na rzeczywiste pole walki, na co być może wcale nie są przygotowani.
Login:
Hasło: