Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x11 Desperate Measures
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
99
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: William Gereghty
Występują: John de Lancie (Pułkownik Simmons), Tom McBeath (Harry Maybourne), Bill Marchant (Adrian Conrad), Andrew Johnston (Doktor), Ted Cole (Doktor), Carrie Genzel (Diana Mendez), Robert Manitopyes (Strażnik), Jay Kramer (Strażnik), Frank C. Turner (Bezdomny), Tammy Pentecost (Asystent), Sasha Piltsin (Kierowca), Raoul Ganeev (Żołnierz z blokady), Igor Morozov (Żołnierz z blokady)
Opis (powrót)
Major Carter została pojmana przez nieuleczalnie chorego człowieka który ma zamiar wykorzystać symbionta Goa'uld'a do uratowania sobie życia. O'Neill by ją odnaleźć zmuszony jest o zwrócenie się o pomoc do starego znajomego.
Streszczenie (powrót)
Major Samantha Carter znika. Ostatni raz widziana była, kiedy wychodziła ze swojego domu, jej samochód został znaleziony koło pobliskiej siłowni. Pułkownik Jack O'Neill dostał pozwolenie na poszukiwania. Dr. Daniel Jackson I Teal'c zaoferowali pomoc jednak poszukiwania te są nieoficjalne. O'Neill jest przekonany, że zniknięcie Major jest związane z jej pracą w Bazie Gwiezdnych Wrót. Kontaktuje się, z Harrym Maybournem po informacje i kończy z Pułkownikiem Simmonsem pomimo ich wcześniejszych trudności. O'Neill odkrywa, że śmiertelnie chory milioner Adrian Conrad jest w to zamieszany - posiada on żyjącego symbiont Goa'uld i ma nadzieję stworzyć dzięki niemu lek, który go uleczy. Carter została porwana, ponieważ została już kiedyś nosicielką i przeżyła rozłączenie z symbiontem. Teraz Conrad chce użyć jej jako obiektu do badań - ale jeśli to jej nie zabije to jego naukowcy mogą to zrobić żeby zbadać jak na jej ciało wpłynął symbiont.
Login:
Hasło: