Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x10 2001
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
98
Scenariusz
: Brad Wright
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Christopher Cousins (Joseph Faxon), Dion Luther (Molum), Robert Moloney (Borren), Gary Jones (Technik), Ronny Cox (Senator Kinsey), Howard Siegel (Keel), Rob Lee (Pierce)
Opis (powrót)
SG-1 odkrywa nową zaawansowaną rasę która chce się z nami sprzymierzyć w wojnie z Goau'uld'ami. Jednak drużyna  nie zna czarnego sekretu Aszenów.
Streszczenie (powrót)
Drużyna SG-1 odkrywa nową rasę, Volianów. Jest to rasa farmerów, która przedstawia SG-1 Aschenom, którzy są bardzo zainteresowani sojuszem z Ziemią. Ambasador Faxon został wybrany jako negocjator a Major Samantha Carter i Pułkownik O'Neill zostali mu przydzieleni jako ochrona. W tym czasie Dr. Daniel Jackson i Teal'c badają powiązania Volian i Aschenów. Pierwsze spotkanie wypada pomyślnie i Aschenowie proponują swoją technologie w zamian za adresy nowych światów, lecz O'Neill wyczuwa jakiś podstęp. Jackson i Teal'c odkrywają, że 200 lat temu Volianie byli kilku milionową i uprzemysłowioną cywilizacją. Po pojawieniu się Aschenów ich populacja zmalała. Teraz są ich zaledwie tysiące i nie pamiętają już o swoich miastach. Jednak prezydent nie chce o tym słyszeć i każe Senatorowi Kinseyowi kontynuowanie negocjacji. Kinsey zabrania O'Neillowi uczestnictwa w negocjacjach jednak zezwala na to Major Carter i Faxonowi. Jednak Dr. Jackson odkrywa los, jaki spotkał Volian z rąk Aschenów.
Login:
Hasło: