Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x09 Between Two Fires
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
97
Scenariusz
: Ron Wilkerson
Reżyseria: William Gereghty
Występują: Garwin Sanford (Narim), Marie Stillin (Travell), Peter Wingfield (Tanith), Gary Jones (Technik), Ryan Silverman (Strażnik Tollan)
Opis (powrót)
Tollanie oferują Ziemi zaawansowaną technologię, jednak ciche śledztwo na Tollanie przeprowadzone przez SG-1 nie potwierdziły dobrych intencji tego gestu.
Streszczenie (powrót)
Tolanie oferują Ziemi działo jonowe w zamian za minerał zwany trinnium. Pułkownik Jack O'Neill i Dr. Daniel Jackson zostają wysłani na negocjacje. O'Neill nie ufa Tollanom. Według Narima Tollańska rada zawsze była podzielona ze względu na handel technologią z Ziemią, lecz śmierć Omoc'a przechyliła szalę. Narim podejrzewa spisek. Wymiana dochodzi do skutku jednakże pierwszy transport trinnium jest śledzony i SG-1 dowiadują się, do czego jest tak naprawdę Tollanie używają trinnium i dlaczego są tak chętni w dzieleniu się bronią. Kiedy Tanith się ujawnia i oznajmia że pracuje dla nowego potężnego Goa’uld’a sprawy przybierają nieoczekiwany obrót przez co teraz Ziemia jest w wielkim niebezpieczeństwie.
Login:
Hasło: