Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x07 Beast Of Burden
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
95
Scenariusz
: Peter DeLuise
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Larry Drake (Burrock), Dion Johnstone (Chaka), Alex Zahara (Wstydliwy), Vince Hammond (Duży), Noel Callaghan (Chłopiec), Wycliffe Hartwig (Wysoki)
Opis (powrót)
SG-1 odkrywa cywilizacje w której Unasi wykorzystani są jako niewolnicy i Daniel próbuje uratować z tej opresji swojego przyjaciela - Chake.
Streszczenie (powrót)
Przyjaciel Dr. Jacksona Unas o imieniu Chaka zostaje pojmany i zabrany przez Gwiezdne Wrota. Kamera służąca do badania zachowań Unasów zarejestrowała to zdarzenie i pokazała nieznajomych używających broni Goa'uld. Generał Hammond zezwolił SG-1 na zbadanie sprawy. SG-1 znajduje planetę gdzie ludzie zbuntowali się przeciw swoim panom – Goa’uldom których nosicielami byli Unasi i teraz to ludzie wykorzystują ich jako niewolników. Dr. Jackson i Pułkownik O'Neill, próbują uratować Chake jednak to oni sami zostają złapani. Potem dowiadują się, że Chaka uczył innych Unasów swojego języka i opowiadał im o życiu na wolności. Niewolnicy mają już dość służenia innym i są gotowi do buntu z Chaką jako przywódcą. Jackson uświadamia sobie, że nie mogą jedynie uwolnić Chake - wszyscy Unasi muszą zostać uwolnieni. Uświadamia sobie także, że część zapału Chaki pochodzi od niego, więc jeśli powstanie upadnie będzie to także jego winą.
Login:
Hasło: