Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x06 The Rite Of Passage
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
94
Scenariusz
: Heather E. Ash
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują:  Colleen Rennison (Cassandra), Jacqueline Samuda (Nirrti), Richard de Klerk (Dominik), Karen van Blankenstein (Pielęgniarka)
Opis (powrót)
Po tym jak Cassandra mdleje SG-1 powraca na jej planetę by odkryć czarny sekret Nirrti.
Streszczenie (powrót)
Cassandra, jedyna ocalała z PX8-987, dostaje wysokiej temperatury i halucynacji, którym towarzyszą dziwne siły telekinetyczne. Film nakręcony przez SG-7, kiedy pierwszy raz odwiedzili Hanke pokazuje nastolatka z identycznymi objawami. Starszyzna nazywała to ‘ogniskiem umysłu’ i twierdziła, że każdy musi to przejść. Młodzież mająca objawy wychodziła samotnie do lasu i następnego dnia wracała uleczona. SG-1 wyruszają na Hanke w poszukiwaniu odpowiedzi i odkrywają, że jest za to odpowiedzialny Goa'uld Nirrti. Używała ona ludzi z Hanki do eksperymentów, które miały na celu stworzenie nosiciela doskonałego. Kiedy SG-1 po raz pierwszy przybyli na tę planetę Nirrti starała się zniszczyć wszystkie dowody swoich eksperymentów żeby nie dostały się one w ręce wroga. Niestety Nirrti jest więźniem i w żaden sposób nie można do niej dotrzeć. W tym czasie gorączka Cassandry stale rośnie jak też jej moce.
Login:
Hasło: