Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x05 Red Sky
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
93
Scenariusz
: Ron Wilkerson
Reżyseria: Martin Wood
Występują:  Fred Applegate (Elrad), John Prosky (Malchus), Norman Armour (Dr. MacLaren), Brian Jensen (Freyr)
Opis (powrót)
Podróż SG-1 na jedną z planet przez wrota wywołała niemożliwą dla nas do odwrócenie zmianę w słońcu tej planety co parę dni będzie oznaczać "koniec świata" dla lokalnej cywilizacji.
Streszczenie (powrót)
SG-1 odkrywa nową planetę i znajduje na niej społeczeństwo, którego religia jest oparta na mitologii Norweskiej. Spotkali ich boga, którym okazał się być Freyr, jeden z rasy Asgard. Freyr’a jednak nie ma tam fizycznie, w jaskini mądrości pojawia się jedynie jego hologram. Niedługo po przybyciu SG-1 słońce zmienia kolor na czerwony, co jak się okazuje jest spowodowane podróżą przez wrota. Słońce w dalszym ciągu będzie zmieniać barwę i wysyłać szkodliwe promieniowanie, które w końcu zniszczy wszelkie życie na tej planecie. Drużyna stara się nawiązać kontakt z Freyrem by prosić go o pomoc jednak Wysoka Rada Asgard nie może interweniować międzyczasie powodu traktatu międzyczasie Goa’uld’ami. W międzyczasie Major Samantha Carter szuka sposobu na naprawienie wywołanych przez nich szkód.
Login:
Hasło: