Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x04 The Fifth Man
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
92
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują:  Dion Johnstone (Tyler), Gary Jones (Technik), John de Lancie (Pułkownik Frank Simmons), Karen van Blankenstein (Pielęgniarka), Brad Kelly (Jaffa), Shawn Stewart (Jaffa), Dario DeIaco (Jaffa)
Opis (powrót)
O'Neill i porucznik Tyler wpadli w potrzask i utknęli za linią wrogą na innej planecie, gdy reszta drużyny w bazie zdaje sobie sprawę że nie mają pojęcia kim Tyler jest i skąd się wziął!
Streszczenie (powrót)
W czasie misji Pułkownik Jack O’Neill i Porucznik Tyler wpadają w zasadzkę Goa’uld’ów i zostają odcięci od gwiezdnych wrót pozostając na planecie. Major Samantha Carter, Dr. Daniel Jackson i Teal’c wracają do dowództwa i informują o tym Generała Hammonda który nic nie rozumie. Nigdy wcześniej nie słyszał o Poruczniku Talerze, a po sprawdzeniu w aktach okazało się, że nikt o takim nazwisku nigdy nie został przydzielony do dowództwa gwiezdnych wrót. Pułkownik Frank Simmons przybywa do bazy w celu przeprowadzenia testów psychologicznych na Carter, Jacksonie i Teal’cu. Nie wykrywa nic, co mogłoby mieć związek z halucynacjami. Simmons wszczyna śledztwo i obejmuje członków drużyny kwarantanną dopóki nie stwierdzi że bezpieczeństwo bazy nie nie jest zagrożone. W tym czasie O’Neill i Tyler muszą dać sobie radę sami ukrywając się przed potężną armią nieznanego Władcy Systemu.
Login:
Hasło: