Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x03 Ascension
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
91
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują:  Sean Patrick Flanery (Orlin), John de Lancie (Pułkownik Simmons), Ben Wilkinson (O'Brien), Eric Breker (Reynolds), Rob Fournier (Dowódca Sił Specjalnych)
Opis (powrót)
Po obezwładnieniu Carter obcy podąża za nią na Ziemie i przyjmując ludzką formę zaprzyjaźnia się z nią.
Streszczenie (powrót)
Drużyna SG-1 bada broń znalezioną na obcej planecie, w trakcie pracy Major Carter traci przytomność. Generał Hammond daje jej ,Teal’cowi i Pułkownikowi Jackowi O’Neillowi kilka dni wolnego, w czasie gdy Dr. Daniel Jackson pomaga Pułkownikowi Reynoldsowi założyć obóz i kontynuować badania. Jednak Carter sprowadza ze sobą Orlina, obcego który spotkał ją w czasie testów. Przybrał on ludzką formę żeby się z nią lepiej porozumieć. Carter wraca do pracy próbując znaleźć źródło mocy zdolne zasilić odnalezioną niedawno broń, w tym czasie, Orlin zaczyna coś budować w jej piwnicy. Pułkownik Simmons domaga się testu nowej broni ale Major Carter obawia się, że mogło by to wywołać reakcję rasy obcych pochodzących z rasy Orlina która nie chce aktywacji tej broni.
Login:
Hasło: