Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x02 Thershold
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
90
Scenariusz
: Brad Wright
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Tony Amendola (Bra'tac), Brook Parker (Drey'auc), Peter Williams (Apofis), David Lovgren (Va'lar), Eric Schneider (Dr. McKenzie), Karen van Blankenstein (Pielęgniarka)
Opis (powrót)
Teal'c musi ponownie przejść ścieżkę z przeszłości która doprowadziła go do zdrady Apofisa by wyzwolić się z jego prania mózgu.
Streszczenie (powrót)
Władca Planet Apophis poprzez pranie mózgu zmienił charakter Teal'ca który ponownie stał się jego Pierwszym Przybocznym. Wierzy on w to, że cztery ostatnie lata spędził jako szpieg Apophisa w szeregach Tauri gromadząc dane na temat SG-1. Teraz musi odzyskać dawne wspomnienia . Mistrz Bra'tac został poproszony o pomoc. Z jego pomocą Teal'c przejdzie rytuał Jaffa zwany ścieżką Mal'Sharran. Rytuał ten doprowadza Jaffa na krawędź śmierci gdzie ponownie przeżywa swoje życie. W odpowiednim momencie Jaffa musi dokonać wyboru. W wypadku Teal'ca jest to przyznanie, że Apophis jest fałszywym bogiem i odzyskanie nad sobą kontroli lub niedopuszczenie do siebie takiej rzeczywistości i śmierć jako Pierwszego Przybocznego. Major Samantha Carter, Dr. Daniel Jackson i Pułkownik O'Neill postarają się pomóc Teal'cowi w tym wyborze.
Login:
Hasło: