Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x01 Enemies
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
89
Scenariusz
: Brad Wright, Robert C. Cooper, Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Carmen Argenziano (Jacob/Selmak), Peter Williams (Apofis), Jennifer Calvert (Członkini Rady Ren Al), Gary Jones (Technik), Thomas Milburn, Jr. (Jaffa), Dean Moen (Jaffa)
Opis (powrót)
SG-1 utknęło w odległej galaktyce w zepsutym statku z Apofisem który grozi ich zniszczeniem i który zrobił pranie mózgu Teal'cowi tak że jest teraz znowu wobec niego lojalny.
Streszczenie (powrót)
Ciąg dalszy odcinka ‘04x22 Exodus’. Kiedy słońce systemu Vorash wybucha, statek SG-1 i Władcy Planet Apophisa zostają wysłane cztery miliony lat świetlnych od Ziemi. Na miejscu nieznanego rodzaju statek atakuje Apophisa, gdy w tym czasie Jacobowi Carterowi udaje się ukryć statek SG-1. On i drużyna SG-1 wracają po bitwie i znajdują dryfujący statek Apophisa zainfekowany przez replikatory z włączoną funkcją samozniszczenia. Po zdobyciu ze statku Apophisa odpowiednich części pomocnych w powrocie do rodzimej galaktyki spotykają inny statek - prom Goa’uld’ów, który pilotuje Teal’c. Jednak, kiedy Major Samantha Carter, Pułkownik Jack O’Neill i Dr. Daniel Jackson wychodzą Teal’cowi na spotkanie zostają wzięci do niewoli, gdyż okazuje się, że ich dawny przyjaciel ponownie jest lojalny swojemu bogowi. Apophis przejmuje kontrole nad statkiem i ustawia kurs na Delmak. Na domiar złego replikatory zainfekowały też statek SG-1. Drużynie udaje się wydostać z niewoli, lecz teraz muszą zatrzymać statek zanim dotrze do ich galaktyki.
Login:
Hasło: