Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x11 Prometheus
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
121
Scenariusz:
Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Peter F. Woeste
Występują: George Wyner (Al Martell), Ian Tracey (Smith), Kendall Cross (Julia), Colin Cunningham (Major Davis), Enid-Raye Adams (Jones), John de Lancie (Pułkownik Frank Simmons), Bill Marchant (Adrian Conrad), Jason Gaffney (Sanderson), Catherine Lough Haggquist (Sierżant techniczny), Kyle Cassie (Reynolds), Todd Hann (SF Sierżant Gibson), Colby Johannson (SF Sierżant Finney), Michael Shanks (Głos Thora)
Oglądalność na SciFi: 2,0
Opis (powrót)
Reporterka grozi wyjawieniem tajnego programu wojskowego do czasu gdy Carter i Jonas pokazują jej X-303. Okazało się że te groźby miały drugie dno.
Streszczenie (powrót)
Carter wsiadając do swojego samochodu zostaje zaczepiona przez reporterkę. Zadaje ona pytania na temat tajnego projektu rządowego o nazwie Prometeusz i grozi wyjawieniem tej sprawy. Gdy SG-1 próbuje odnaleźć źródło przecieku, dochodzą do wniosku, że najlepiej będzie wyjawić jej tajemnicę Prometeusza w zamian za ujawnienie źródła swoich informacji i poczekanie z publikacją reportażu. Carter i Jonas eskortują ekipę telewizyjną na Prometeusza, który ,jak się okazuje, jest statkiem kosmicznym o nazwie X-303. Po wejściu na pokład okazuje się, że ekipa telewizyjna była agentami NID, którzy chcą przejąć X-303. Carter została odcięta od grupy i uwięziono ją w magazynie na jednym z pokładów. Porywacze uruchamiają statek i żądają uwolnienia Porucznika Simmons'a i Adriana Conrad'a. Grożą wysadzeniem statku w przypadku gdy ich żądania nie zostaną spełnione. Wojsko nie mając wyboru dostarcza Simmons'a i Conrad'a,a gdy Ci znajdują sie już na pokładzie Prometeusz startuję na orbitę. Gdy Carter uwalnia się i próbuje sabotować statek, O'Neill i Teal'c używają Niszczyciela by dostać się na pokład. Conrad z wiedzą Goa'uld wprowadza korekty w budowie napędu międzygwiezdnego. Gdy jego praca zostaje zakończona statek wskakuje uruchamia napęd międzygwiezdny i wyrusza w nieznane. Goa'uld w ciele Conrad'a próbuje przejąć władzę nad statkiem i rzuca się na Simmons'a lecz temu udaje się zabić Conrada, ale Goa'uld przed śmiercią zmienia nosiciela. Podczas przeszukiwania statku, O'Neill i Teal'c natrafiają na Simmonsa. Dochodzi do walki i w ostatnim momencie O'Neill otwiera właz, przez który Simmons zostaje wyssany, ratując tym życie Teal'c'owi. Gdy X-303 wychodzi z korytarza międzygwiezdnego okazuje się, że nikt nie wie gdzie się znajdują w związku z czym Carter nie może nastawić kursu powrotnego. Nagle, na statku pojawia się Thor lecz nie przybył z pomocą. Oznajmia, że Replikatorzy opanowali ich planetę i SG-1 jest ich jedyną nadzieją na ocalenie.
Login:
Hasło: