Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x10 Cure
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
120
Scenariusz:
Damian Kindler
Reżyseria: Andy Mikita
Występują: Peter Stebbings (Malek), Malcolm Stewart (Dollen), Gwynyth Walsh (Kelmaa), Allison Hossack (Zenna Valk), Daryl Shuttleworth (Tagar), Trever Havixbeck (Pangar Sentry), Andrew Moxham (Pangar Sentry)
Oglądalność na SciFi: 1,9
Opis (powrót)
Pangaranie oferują Ziemi lek na wszystkie choroby - który ma swoje ciemne tajemnice.
Streszczenie (powrót)
SG-1 nawiązuje kontakt z planetą Pangar. Pangarianie chcą jak najszybciej rozpocząć handel z Ziemią. Pragną pozyskać wiedzę na temat Wrót oraz adresy planet oznaczonych jako planety Goa'uld, a w zamian oferują lek, zwany Tretoniną, który wzmacnia system immunologiczny i pozwala żyć dłużej w doskonałym zdrowiu. Zainteresowanie Pangarian wydaje się dość podejrzane. W nocy Teal'c i Jonas włamują się do strzeżonego budynku, gdzie znajdują balie wypełnione symbiontami Goa'uld. Pangarianie przyznają, że symbionty są głównym źródłem tretoniny. Wiele lat wcześniej badania archeologiczne na Pangar odkryły królową Goa'uld i od tego momentu została wykorzystywana by hodować potomstwo do tworzenia tretoniny. Niestety, genetyczna wada potomstwa ogranicza działanie leku i powoduje uzależnia układ immunologiczny, co powodowało, że ludzie nie mogli przestać brak leku. Na dodatek królowa powoli umiera i jeśli nie zostanie znaleziona następna, Pangarianie zaczną umierać. SG-1 szuka pomocy u Tok'ra. Malek i Kelmaa przybywają by asystować, mając nadzieję na znalezienie antidotum na Trytoninę. Teal'c i Jonas badając ruiny świątyni dokonują strasznego odkrycia - królowa Goa'uld, która wykorzystywali Pangarianie okazuje się być Egerią - matką Tok'ra. Kelmaa uwalnia królową i oddaje je swojego nosiciela. Egeria tłumaczy, że wada genetyczna jej potomstwa była powodowana umyślnie gdyż myślałą, że Pangarianie zaprzestaną robienia tretoniny. Jednak, Egeria wie, że umiera i w ostatecznym akcie współczucia wyjawia Pangarianom jak stworzyć antidotum by mogli ocalić swoich ludzi.
Login:
Hasło: