Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x09 Allegiance
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
119
Scenariusz:
Peter DeLuise
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Carmen Argenziano (Jacob Carter), Tony Amendola (Bra'tac), Obi Ndefo (Rak'nor), Peter Stebbings (Malek), Link Baker (Artok), Rob Lee (Major Pierce)
Oglądalność na SciFi: 1,9
Opis (powrót)
W bazie pozaziemskiej SGC rośnie napięcie pomiędzy Tok'Ra, a Jaffa.
Streszczenie (powrót)
Rebelianci Jaffa znaleźli tymczasowe schronienie w bazie Alfa. Gdy Anubis najeżdża i niszczy bazę Tok'ra, jej dowódca Malek i jego ludzie również szukają schronienia w bazie Alfa. Jaffa i Tok'ra od zawsze byli wrogami i nie łatwo o pokój między nimi. W bazie panuje napięta atmosfera, a pobudzają ją jeszcze akty sabotażu. Ktoś dobierał się do reaktora naquadah, co gdyby nie zostało zauważone, mogłoby doprowadzić do kompletnego zniszczenia bazy. O'Neill każe zabezpieczyć bazę, a Tok'ra proponują by użyć ich urządzenia do wykrywania zatarc'ów, by odnaleźć sabotażystę. Stosunki pogarszają się, gdy dowódca ochrony Tok'ra - Ocker - zostaje znaleziony martwy. Głównym podejrzanym staje się wojownik Jaffa - Artok, dopóki sam nie zostaje znaleziony martwy w celi. Poszukiwania zataczają szersze kręgi, podzieleni w trójki - Jaffa, Tok'ra i Tauri - grupy przeszukują pobliskie lasy. Bra'tac zostaje zaatakowany i wciągnięty w głąb lasu przez niewidzialną istotę. Widząc to Malek powraca by przekazać wieści, że Bra'tac prawdopodobnie nie żyje. Dowody wskazują, że niewidzialnym wrogiem jest Ashrak, posiadający osobiste urządzenie kamuflujące zabójca Goa'uld na służbie u Anubisa. Wrota są pilnie strzeżone podczas gdy Carter i Malek konstruują urządzenie, które ma zakłócić działanie urządzenia Ashraka i sprawić, że będzie widzialny. Ashrak podejmuje próbę ucieczki przez Wrota i w ogniu walki ginie Tok'ra, a kilku innych zostaje rannych, lecz wrota zostały zabezpieczone. Ashrak jeszcze raz próbuje przedostać się do wrót, lecz Carter na czas uruchamia urządzenie, które powoduj, że ich wróg staje się widzialny. Pędząc ku Wrotom zostaje trafiony z laski Jaffa w plecy... Gdy pada, zza nim pojawia się Bra'tac, słaby, ale żywy. Doszedłszy do siebie Bra'tac wygłasza mowę na temat pokoju między Jaffa, Tok'ra i Tauri którzy powinni zapomnieć o uprzedzeniach i zjednoczyć się w walce przeciwko wspólnemu wrogowi - Goa'uld'om.
Login:
Hasło: