Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x08 The Other Guys
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
118
Scenariusz:
Damian Kindler
Reżyseria: Martin Wood
Występują: John Billingsley (Coombs), Patrick McKenna (Jay Felger), Michael Adamthwaite (Herak), Michael Daingerfield (Duży Jaffa)
Oglądalność na SciFi: 2,2
Opis (powrót)
SG-1 zostało pojmane przez Goa'uld'a i dwójka naukowców wyrusza na samodzielną misję ratunkową.
Streszczenie (powrót)
SG-1 towarzyszy trzem naukowcom - Dr Felger'owi, Coombs'owi i Meyers'owi podczas badań nad pierścieniami na opuszczonej planecie. Nagle statek Goa'uld przelatuje nad ich głowami i O'Neill rozkazuje Felgerowi w razie kłopotów wracać na Ziemię, gdy sam z towarzyszami udaje się zbadać sytuację. Jednak dr Felger, który idealizuje SG-1, nie podporządkowuje się rozkazowi i podąża za SG-1 by zobaczyć jak Ci zostają pojmani przez Jaffa. Będąc pewien, że jego bohaterowie potrzebują jego pomocy, entuzjastyczny Felger czuje się zobowiązany do zorganizowania misji ratunkowej. Ciągnąc za sobą niechętnego Coombs'a, transportują się na statek-matkę gdzie znajdują SG-1 uwięzionych w celi. O'Neill jest wściekły. Tłumaczy zdziwionemu Felgerowi, że "Jedynka" pozwoliła się schwytać, ponieważ jest to częścią tajnej misji, by nawiązać kontakt z Khonsu - szpiegiem Tok'ra ukrywającym się jako niższy Goa'uld, który posiada ważne informacje na temat Anubisa. Podczas lotu na planetę Khonsu z SG-1 kontaktuje się zaufany Jaffa Khonsu. Felger i Coombs zostają ukryci na statku gdzie stają się świadkami zamordowania tych że właśnie Jaffa przez oddanych wojowników Jaffa pierwszemu przybocznemu Khonsu - Herak'owi który nie wierzy w lojalność swego pana wobec Anubisa .Czując, że mogą zostać odkryci naukowcy przebierają się za wojowników Jaffa i transportują się przez pierścienie do piramidy by ostrzec SG-1. Herak ujawnia zdradę Khonsu i zabija go, przejmuje władzę i wtrąca "Jedynkę" do więzienia. Coombs i Felger poznając fakty udają się do pomieszczenia kontrolnego piramidy i wyłączają pole siłowe które więzi SG-1. Razem muszą przebić się przez czekających Jaffa i uratować Coombsa, który przez przypadek został uwięziony w piramidzie. Teleportując się do piramidy SG-1 ratuje Coombsa po czym udaje się do Wrót. Po powrocie na Ziemię, Felger i Coombs, zostają uhonorowani medalami Lotnictwa za Odwagę dla Cywili za ocalenie SG-1 podczas ceremonii, która miała miejsce tylko i wyłącznie w marzeniach Felgera.
Login:
Hasło: