Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x07 Shadow Play
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
117
Scenariusz:
Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Dean Stockwell (Dr. Kieran), Joel Swetow (Premier Velis), Doug Abrahams (Komandor Hale), Gillian Barber (Ambasador Dreylock), Gary Jones (Technik), Rob Daly (Lider oporu), Paul Schele (Żołnierz Kelowny), Susie Wickstead (Doradca Kelowny)
Oglądalność na SciFi: 1,5
Opis (powrót)
Lud Jonasa prosi Ziemie o pomoc wojskową w ich wewnątrz planetarnej wojnie. Jednocześnie były mentor Jonasa przedstawia opcję wsparcia ruchu oporu.
Streszczenie (powrót)
Specjalna delegacja z Kelown'y - planety Jonas'a, przybywa do SGC z nadzieją wznowienia negocjacji. Pozostałe dwa kraje-potęgi mają lada dzień podpisać akt o nieagresji wobec siebie stawiając Kelownę w kiepskiej sytuacji. Kelownanie szukają wsparcia militarnego ze strony Ziemi, w zamian oferują cenną naquadrię. Bez pomocy Ziemi Kelowna będzie zmuszona użyć swojej bomby z naquadrii jako atak ostateczny wobec swoich sąsiadów. W skład delegacji wchodzi Dr Kieran, były nauczyciel i mentor Jonas'a, który przybywa ponownie osobiście by porozmawiać z nim w cztery oczy. Oznajmia, że jest członkiem Ruchu Oporu przygotowującym przewrót mający na celu przyprowadzenie pokoju na swojej planecie. "Jedynka" wyrusza na Kelownę by rozpocząć negocjacje na zaopatrzenie nie-militarne, lecz Kelownanie rządają wsparcia wojskowego. Pierwszy Minister Kelowny oferuje Jonas'owi by powrócił do domu na pozycję asystenta dr Kieran'a, którego zachowanie ostatnimi czasu stało się dość dziwne. Jonas natomiast twierdzi, że jest w stanie zrobić więcej pozostając z SG-1, która udaje się na spotkanie z Ruchem Oporu, z którym dr Kieran obiecał spotkanie i który jest gotów oddać swoje zasoby naquadrii wyniesionej przez Kierana z laboratoriów. Niestety podczas drogi na spotkanie z przewodniczącymi Ruchu Oporu Kieran zostaje napadnięty i odnosi ciężkie rany spowodowane upadkiem z budynku. Kelownanie uparcie twierdzą, że Kieran nie został napadnięty, a gdy zostaje przeniesiony do SGC na leczenie Dr Frasier odkrywa, że cierpi on na zaawansowaną schizofrenię, co jest wynikiem pracy nad naquadrią bez odpowiedniego zabezpieczenia. "Jedynka" próbuje odnaleźć siedzibę Ruchu Oporu namierzając śladu naquadrii. W opuszczonym budynku znajdują naquadrię, ale okazuje się że Ruch Oporu istniał tylko w umyśle dr Kieran'a. SG-1 wraca na Ziemie, Dr Kieran otrzymuje specjalistyczną opiekę, a jego rodacy z Kelowny zostają pozostawieni by zmierzyć się z przyszłością sami.
Login:
Hasło: