Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x06 Abyss
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
116
Scenariusz:
Brad Wright
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Dorian Harewood (Thoran), Cliff Simon (Baal), Gary Jones (Technik), Michael Shanks (Daniel Jackson), Ulla Fris (Kobieta), Patrick Gallagher (Komandor Jaffa)
Oglądalność na SciFi: 1,5
Opis (powrót)
O'Neill zostaje pojmany i jest torturowany przez Baal'a. Z pomocą przybywa mu stary przyjaciel.
Streszczenie (powrót)
Bliski śmierci z powodu nieznanej choroby, O'Neill zgodził się na przyjęcie symbiontu Tok'ra. Kanan, Tok'ra, który miał pomóc O'Neill'owi, wykorzystuje go aby przedostać się do ukrytej placówki w Systemie Lorda Ba'al'a. Zostaje on jednak złapany i opuszcza ciało O'Neill'a pozostawiając go na śmierć. Jack budzi się w sarkofagu, bez pamięci od momentu implantacji. Jest więźniem Ba'al'a w jego tajnej bazie, gdzie używane są antygrawitacyjne cele wykorzystywane także jako narzędzia tortur. Ba'al żąda odpowiedzi na temat celu misji O'Neill'a, a gdy ten nie jest w stanie odpowiedzieć na stawiane pytania, jest torturowany do śmierci, po czym ożywiany w sarkofagu raz po raz. W SGC załoga "Jedynki" stwierdza, że Kanan użył służącej Ba'al'a jako informatora i zakochał się w niej. Jednocząc się z O'Neill'em obudził w sobie poczucie obowiązku i nie mógł jej pozostawić na terenie wroga. Gdy Jack przeżywa ciągłe tortury, Daniel pojawia się w jego celi. Ostrzega on, że cykl śmierci i odrodzenia będzie trwał aż O'Neill straci swoją prawdziwą naturę. Daniel, jako istota wyższa nie może interweniować, ale oferuje O'Neill'owi ucieczkę poprzez ascendencję. Jack odmawia i prosi Daniela by sprawił, żeby jego następna śmierć była ostatnią. Twierdza Ba'al'a jest zbyt dobrze strzeżona by SG-1 przeprowadziła atak, lecz Teal'c wpada na pomysł by powiadomić Lorda Yu o bazie Ba'al'a, będąc pewnym, że Yu zaatakuje. O'Neil, zaczynając przypominać sobie wszystko, zaczyna bać się, że nie wytrzyma tortur i wyjawi tajemnice Kanan'a. Prosi Daniela by ten pozwolił mu umrzeć. Daniel tłumaczy, że to koniec cierpień Jack'a i gdy Yu przypuszcza atak na bazę daje to O'Neill'owi możliwość do wydostania się i ucieczki. Gdy Jack dochodzi do siebie w SGC, Daniel pojawia się u jego boku by oznajmić, że wszystko jest i będzie w porządku.
Login:
Hasło: