Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x04 Frozen
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
114
Scenariusz:
Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Venus Terzo (Dr. Francine Michaels), Bruce Harwood (Dr. Osbourne), Paul Perri (Dr. Woods), Dorian Harewood (Thoran), Ona Grauer (Ayiana), Gary Jones (Technik)
Oglądalność na SciFi: 1,7
Opis (powrót)
SG-1 przybywa na Antarktydę w celu zbadania odkrycia zamarźniętej kobiety, która może być powiązana z twórcami gwiezdnych wrót.
Streszczenie (powrót)
Grupa badaczy pracuje na stacji badawczej na Antarktydzie odkąd odkryto tam drugie wrota. Po czterech latach dokonują jeszcze większego odkrycia. Młoda kobieta zamrożona w lodach Antarktydy okazuje się być idealnie zachowana, więc SG-1 wraz z Dr Frasier dołącza do naukowców by prowadzić badania. Gdy bryła lodu, w której znajduje się ciało jest powoli ogrzewana naukowcy są oszołomieni wyczuwając oznaki życia, a jeszcze bardziej gdy udaje się ożywić tę kobietę. Nadają jej imię Ayiana i podejrzewają, że ma około 3 milionów lat i możliwe, że jest starsza od samych Wrót, a nawet że jest żyjąca Pradawną. Ayiana nie udziela żadnych odpowiedzi na temat swego pochodzenia, ale kiedy naukowcy zaczynają chorować, podejrzenia spadają na Ayiana'ę która nieświadomie nosi w sobie wirusa. Po zgubieniu się dr Woods'a w zamieci, zostaje on odnaleziony na wpół żywy od hipotermii, Ayiana demonstruje zdumiewające możliwości - leczy go całkowicie za pomocą dotyku. Gdy członkowie SG-1 również łapią tego wirusa, Ayiana dotyka i leczy każdego z nich, lecz jej ciało słabnie po każdym uleczeniu aż w końcu jest na tyle słaba, że wirus atakuje również ją zanim udaje się jej wyleczyć O'Neill'a. Drużyna wraca do SGC gdzie Ayiana staje się jeszcze słabsza i ostatecznie poddaje się wirusowi. Umarła nie mogąc już pomóc śmiertelnie choremu O'Neill'owi i jedyną nadzieją na przeżycie wydaje się przyjęcie symbionta. Tok'ra oferują symbionta niedawno poległego towarzysza, który posiada ważne informacje, które muszą zostać odzyskane. Przyrzekają, że więź będzie tymczasowa gdyż symbiont i tak nie pozostanie w ciele osobnika, który nie chce go posiadać. O'Neill zostaje poinformowany, że to jedyna możliwość na jego przeżycie i odzyskanie ważnych informacji. Z wielką niechęcią Jack zgadza się na implantację.
Login:
Hasło: