Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x03 Descent
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
113
Scenariusz:
Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Carmen Argenziano (Jacob Carter), Colin Cunningham (Major Davis), Gary Jones (Technik), John Shaw (Dr. Friesen), Peter DeLuise (Porucznik)
Oglądalność na SciFi: 1,4
Opis (powrót)
SG-1 wchodzi na pokład opuszczone statku Anubisa który w tajemniczych okolicznościach pojawił się na orbicie Ziemi.
Streszczenie (powrót)
Statek-Matka Goa'uld'ów pojawia się na orbicie Ziemi i SG-1 wyrusza by go zbadać. Okazuje się, że to statek Anubisa, gdzie po złapaniu był przetrzymywany Thor, ale obecnie jest opuszczony, a odliczanie do samo destrukcji zostało wstrzymane w połowie. Jak się jednak okazuje statek nie jest opuszczony - trzech Jaffa Anubisa pojawiają się i zabijają Dr. Friesen'a, ranią Jacoba i ustawiają statek na kurs kolizyjny z Ziemią. Jaffa zostają obezwładnieni przez Teal'c'a i Jonas'a lecz pierścienie zostały zniszczone i nie można z nich skorzystać by opuścić pokład. Statek wpada do Pacyfiku wraz z członkami SG-1. Teal'c i Jonas dołączają do misji ratowniczej wzywając DSRV by uratować rozbitków z zatopionego statku, który został poważnie uszkodzony. O'Neal i Carter zostają uwięzieni na pokładzie, który zaczął się zapełniać wodą. Nie ma możliwości otworzenia drzwi, lecz na chwilę przed całkowitym zalaniem pomieszczenia, drzwi otwierają się same pozwalając im uniknąć śmierci. Odkrywaj oni, że świadomość Thora została przetransportowana do komputera statku i że to Thor spowodował, że Gou'uld'owie opuścili statek, zatrzymał odliczanie do samozniszczenia, sprowadził statek na orbitę Ziemi i uratował O'Neill'a i Carter. SG-1 postanawia uratować kryształ ze świadomością Thor'a, lecz usuwając go odliczanie do samozniszczenia będzie kontynuowane. Jedyną drogą ucieczki pozostaje użycie niszczyciela, ale pole siłowe, które chroni hangar niszczycieli przed zalaniem musi zostać włączone w panelu kontrolnym, który jest w zalanym pomieszczeniu. Wstrzymując oddech, Jonas'owi udaje się przepłynąć do zalanego pomieszczenia i zresetować system umożliwiając SG-1 wejście do hangaru niszczycieli. Na sekundy przed wybuchem niszczącym doszczętnie statek-matkę, drużynie udaje się z niego wydostać.
Login:
Hasło: