Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x02 Redemption - Part 2
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
112
Scenariusz:
Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Tony Amendola (Bra'tac), Christopher Kennedy (Dr. Larry Murphy), David Hewlett (McKay), Garry Chalk (Pułkownik Chekov), Neil Denis (Rya'c), Gary Jones (Sierżant Davis), Aleks Paunovic (Shaq'rel), Dan Shea (Sierżant Siler)
Oglądalność na SciFi: 1,7
Opis (powrót)
Carter musi ocalić Ziemie przed zniszczeniem z rąk Anubisa który z ziemskich wrót stworzył tykającą bombę. Rya'c przyłącza się do ojca w misji zniszczenia broni Goa'uld'a.
Streszczenie (powrót)
Na 54 godziny przed zniszczeniem Ziemi dr McKay wpada na pomysł by wysłać ładunek elektromagnetyczny przez otwarte wrota, który powinien zniszczyć źródło gromadzącej się energii. Niestety, zgodnie z przewidywaniem Carter, gdy plan został wcielony w życie, sprzężenie zwrotne energii powoduje spięcie, które niszczy generator i skraca czas do zagłady o połowę. W między czasie Bra'tac i Teal'c ustalają skąd jest wysyłany sygnał na Ziemię i razem z Rya'c'iem przybywają statkiem na planetę Anubisa, gdzie znajdują obce urządzenie nadające sygnał przez Wrota. Urządzenie to jest silnie strzeżone prze lojalnych Anubisow Jaffa, przez których Teal'c, Bra'tac i Rya'c zostają zaatakowani. Rya'c zostaje ranny i dostaje rozkaz by pozostać z tyłu, gdy w chwilę później Teal'c i Bra'tac zostają schwytani. Na Ziemi Jonas rozważa jak Wrota zostały wniesione do bazy, co prowadzi do pomysłu by usunąć Wrota z bazy i pozbyć się ich z Ziemi zanim nastąpi wybuch. Wrota zostają przymocowane do X-302 i z O'Neill'em za sterem statek wyrusza w kosmos, lecz usterka powoduje, że statek zaczyna spadać. Jack ryzykuje odpalenie napędu hiperprzestrzeni zasilanego naquadrią ponownie i tym razem otwiera się korytarz hiperprzestrzeni. W momencie gdy X-302 wchodzi w hiperprzestrzeń, O'Neill katapultuje się ze statku pozostawiając wrota by wybuchły trzy miliony mil od Ziemi. Rya'c tymczasem kradnie niszczyciela i niszczy broń Anubisa z powietrza. Ziemia została ocalona, ale SGC musi zostać zamknięte dopóki Teal'c nie prześle wiadomości, że broń Anubisa nie jest już zagrożeniem. Drugie Wrota zostają wynegocjowane od Rosjan w zamian za technologię i rosyjskiego członka w SGC, lecz nie będzie to obecność w SG-1. O'Neill podejmuje decyzję i uznaje wkład Jonas'a w uratowaniu Ziemi od zagłady za wystarczający powód by przyjąć go do drużyny jako czwartego członka.
Login:
Hasło: