Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 6 » 6x01 Redemption - Part 1
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
111
Scenariusz:
Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Tony Amendola (Bra'tac), Christopher Kennedy (Dr. Larry Murphy), David Hewlett (McKay), Garry Chalk (Pułkownik Chekov), Neil Denis (Rya'c), Gary Jones (Sierżant Davis), Tobias Mehler (Porucznik Simmons), David Palffy (Anubis), Aleks Paunovic (Shaq'rel), Ivan Cermak (Hagman), Craig McNair (Technik), Carrie Richie (Technik), Dan Shea (Sierżant Siler), Michael Soltis (Medyk)
Oglądalnośc na SciFi: 1,8
Opis (powrót)
Śmierć Drey'auc doprowadza do ponownego spotkania Teal'ca z synem, który obwinia go za śmierć matki. O'Neill i Carter wprowadzają w życie ryzykowany plan wykorzystania nie przetestowanej technologii ziemskiej po tym jak Ziemia została zaatakowana przez Goa'uld'a.
Streszczenie (powrót)
Minęły trzy miesiące od utraty Daniela Jacksona. Dziewięć razy próbowano go zastąpić, lecz O'Neill nie zaakceptował żadnego i przeciwstawił się naciskowi włączenia rosyjskiego członka do drużyny. Od przybycia z Kelowny na Ziemię, Jonas Quinn oddał się poznaniu pracy Daniela i jest niecierpliwy by móc udowodnić O'Neill'owi że nadaje się na członka "Jedynki" na miejsce Daniela. Naquadria, którą Jonas przyniósł ze sobą z Kelowny, została użyta do stworzenia pierwszego, zbudowanego przez człowieka, statku kosmicznego z napędem hiperprzestrzennym umożliwiającym podróże międzygwiezdne. Jest to prototyp - X302. Bra'tac przybywa do SGC przynosząc smutne wieści. Żona Teal'c'a - Drey'auc jest śmiertelnie chora. Teal'c wraca z nim do bazy Rebeliantów Jaffa, lecz dowiaduje się że Drey'auc zmarła, a rozgoryczony Rya'c wini ojca za jej śmierć. W między czasie w SGC zostają z zewnątrz ktoś ustanowił połączenie za pomocą wrót, ale tym razem nikt nie przechodzi przez wrota, ani nie można się rozłączyć. Carter stwierdza, że małe dawki energii przedostają się przez wrota, które gromadzą się, a efektem tego może być eksplozja zdolna do zniszczenia życia na Ziemii. Teal'c i Bra'tac otrzymują wiadomość że Anubis odkrył starożytne urządzenie, którego można użyć przez jedne Wrota by zniszczyć inne i że Ziemia stała się jego celem. Wrota Ziemskie zostały zablokowane i jedyną szansą na skontaktowanie ze swoimi sprzymierzeńcami jest wykorzystanie prototypu X-302.Carter i O'Neill decydują się na pilotowanie statkiem, lecz niestabilność naquadrii uruchamia procedurę bezpieczeństwa, która powstrzymuje statek na wejście w hiperprzestrzeń. Podczas gdy Ziemia czeka na unicestwienie w Pomieszczeniu Wrót pojawia się holograf Anubisa, który nakazuje Tauri przygotowanie się do zagłady.
Login:
Hasło: