Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 2 » 2x04 The Gamekeeper
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
26
Scenariusz
: Jonathan Glassner & Brad Wright
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Dwight Schultz (Rządca), Teryl Rothery (Dr. Janet Fraiser), Michael Rogers (Pułkownik John Michaels), Lisa Bunting (Claire Jackson), Robert Duncan (Melburn Jackson), Jay Acovone (Kapitan Kowalski)
Opis (powrót)
SG-1 zostaje uwięzione w wirtualnej rzeczywistości w której muszą sprostać czoła najtragiczniejszym wydarzeniom z ich życia.
Streszczenie (powrót)
O'Neill i SG-1 trafiają na P7J989, gdzie odkrywają piękny ogród i kopułę pełną dziwnych metalowych kapsuł, w każdej z nich znajduje się nieprzytomna osoba. W trakcie eksploracji wszyscy członkowie zostają pochwyceni przez maszynerię i doprowadzeni do stanu pozostałych ludzi w kompleksie. Po przebudzeniu zaczynają ponownie przeżywać różne momenty ze swojego życia, w nadziei, że uda im się zmienić ich bieg. Teal'c przyłącza się do O'Neill'a na misji, która okazała się wielką porażką, natomiast Sam trafia wraz z Daniel'em do Muzeum Sztuki w NY, gdzie Jackson będąc dzieckiem stracił w wypadku rodziców. Mimo wielu prób ani Jack'owi, ani Daniel'owi nie udaje się zmienić niczego w tych strasznych przeżyciach. Kiedy postanawiają się poddać, pojawia się Keeper (Rządca) i wyjaśnia, że stali się częścią gry, która ma na celu „karmić” wspomnieniami, również tymi wirtualnymi ludzi znajdujących się w metalowych kapsułach, nazywanych rezydentami. Rządca mówi, że po tak długim przebywaniu w wirtualnym środowisku, potrzebne są nowe wspomnienia, gdyż ich życie stało się bardzo jałowe, twierdzi też, że nie mają innego wyjścia, gdyż świat wokół niż jest skażony i nie nadaje się do życia. SG-1 wie, że kłamie, domaga się też natychmiastowego uwolnienia, co dziwne Rządca zgadza się na to. Po wyjściu z kapsuł, grupa udaje się na Ziemię. Wszystko wygląda dobrze, okazuje się jednak, że SG-1 jest dalej w wirtualnym świecie, a całe uwolnienie było tylko maskaradą. Wszystko kończy się jednak dobrze, SG-1 nie tylko odzyskuje wolność, ale też uwalnia wszystkich rezydentów, mogą oni znowu żyć w prawdziwym, realnym świecie.
autor: kwiatek
Login:
Hasło: