Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 2 » 2x03 Prisoners
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
25
Scenariusz
: Tery Curtis Fox
Reżyseria: David Warry - Smith
Występują: Bonnie Bartlett (Linea), Mark Acheson (Vishnoor), Andrew Wheeler (Major Stan Kovacek), Colin Lawrence (Major Warren), Michael Puttonen (Simian), Laara Sadiq (Technik), Tracy Westerholm (Technik #2), Judy Norton (Talia), Joe Pascual (Medyk), Nicole Rudell (Pielęgniarka), Benz Antione (Kierowca), Woody Jeffreys (SF Strażnik), Jim Thornburn (SF Strażnik 2), David Allan Pearson (Quinta), Ian Robison (Oficer Ochrony), Reg Tupper (Doktor), David Bloom (Scavenger), Kim Kondrashoff (Roshure), Colleen Winton (Dr. Greene)
Opis (powrót)
SG-1 zostaje skazane w procesie na dożywotnie więzienie w którym w tajemniczy sposób jedna kobieta sprawuje kontrolę nad wszystkimi więźniami.
Streszczenie (powrót)
W trakcie eksploracji mało znaczącej planety, O'Neill i SG-1 spotykają człowiek, który prosi ich o pomoc. Okazuje się potem, że osoba ta to morderca, a grupa udzielając mu wsparcia została wmieszana w całą sprawę. Taldor (słowo to znaczy sprawiedliwość) zsyła zbrodniarza do Hadante, a SG-1 jako współwinnych spotyka podobny los, nie pomagają, żadne protesty i tłumaczenia ze strony przybyszów z Ziemi. Na miejsce odbycia kary trafia się przez Wrota, niestety nie ma tam DHD, które pozwoliłoby wybrać współrzędne i po prostu wrócić na Ziemię. Oczywiście nie można też wybrać kombinacji symboli ręcznie, w końcu DHD jest też odpowiedzialne za dostarczenie energii potrzebnej do otwarcia tunelu podprzestrzennego. Po przybyciu członkom SG-1 ukazuje się obraz świat brutalnej siły, w którym, co dziwne, najpotężniejszą osobą jest kobieta, Linea, jej mistycznych mocy obawia się jej nawet Vishnoor, najsilniejszy ze skazanych. Grupie Ziemian udaje się dogadać z Linea'ą, w zamian za udostępnienie źródła energii, które pozwoli zasilić Wrota, obiecują zabrać ją ze sobą. Wszystko wygląda świetnie, nie dość, że wydostają się z Hadante, to mają jeszcze uzyskać dostęp do technologii zimnej fuzji, jednak nowopoznana kobieta, ma na swoim koncie okrutne zbrodnie, a jej uwolnienie o mały włos nie doprowadza do zniszczenia SGC.
autor: kwiatek
Login:
Hasło: