Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 2 » 2x02 In The Line Of Duty
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
24
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Teryl Rothery (Dr. Janet Fraiser), Katie Stuart (Cassandra), Peter Lacroix (Ashrak), Judy Norton (Talia)
Opis (powrót)
Carter zostaje nosicielem Goa'uld'a który twierdzi że należy do ruchu oporu walczącego z Władcami Systemu. Niestety jego życie jak i jego nosiciela jest zagrożone przez zabójcę wysłanego przez Władców.
Streszczenie (powrót)
O'Neill i SG-1 przeprowadzają misję na planecie Nasya, starają się ewakuować jej mieszkańców, którzy są właśnie atakowani przez Goa'uld'ów. W trakcie działań Samantha Carter zostaje nosicielem Goa'uld'a, który ukrywał się w śmiertelnie rannym Nasya'ninie. Pani doktor powraca na Ziemię, a jej współtowarzysze nie zauważają żadnej zmiany, na szczęście Cassandra, dziewczynka, którą SG-1 uratowało na planecie PX8-987 (S01E14 - Singularity), od razu rozpoznaję śmiertelnego wrogą w ciele Sam. Mówi o wszystkim Jack'owi, Carter zostaje zamknięta w celi, a pułkownik rozpoczyna pertraktacje o życie pani kapitan. Teal'c również pojawia się w celi Samantha'y, to jemu Goa'uld wyjawia, że nazywa się Jolinar of Malkshur i należy do Tok'ra, grupy rebeliantów sprzeciwiających się postępowaniu władców systemu i ich popleczników. Mówi również, że jego życie jest w niebezpieczeństwie, władcy systemu wysłali za nim Ashrak'a (zabójcę), SG-1 musi zrobić wszystko, żeby go powstrzymać. Jeśli im się to nie powiedzie, to oprócz Jolinar zginie też Carter. Świetnie wytrenowany Ashrak przedziera się jednak do SGC, Samantha prawie ginie z jego rąk, zanim zostaje powstrzymany przez Teal'c'a. Ocalała mówi O'Neill'owi, że ocalała tylko dzięki temu, że Jolinar poświęcił swoje życie, żeby uratować jej.
autor: kwiatek
Login:
Hasło: