Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 2 » 2x01 The Serpent's Lair
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
23
Scenariusz
: Brad Wright
Reżyseria: Jonathan Glassner
Występują: Peter Williams (Apofis), Gary Jones (Technik), Tony Amendola (Bra'tac), Robert Wisden (Podupłkownik Samuels), Alexis Cruz (Skaara/Klorel)
Opis (powrót)
Po napotkaniu na planetę zamieszkałą przez cywilizację myślących kryształów mogących przybierać ludzką formę O'Neill musi stawić czoła swojej przeszłości.
Streszczenie (powrót)
Lord Apophis przygotowuje się do ataku na Ziemię. Rząd USA tworzy dwa potężne pociski rakietowe, ostatnią linię obrony. SGC przygotowuje się na najgorsze i wysyła najlepszych i najinteligentniejszych członków społeczności amerykańskiej przez Wrota na Alfa Site. Tymczasem O'Neill i reszta SG-1, wbrew rozkazom przeszła przez Wrota, na współrzędne podane przez Daniel'a. Znaleźli się na statku matce, syna Apophis'a, Klorel'a. Misja wydaje się być samobójczą, dlatego też podkładają ładunki C4 na statku zagrażającym Ziemi. SG-1 ostaje pojmana przez mentora Teal'c'a, Bra'tac'a, nie ma on jednak zamiaru więzić grupy, przyłącza się do nich, w nadziei, że uda się im rozpocząć proces wyzwalania Jaffa spod dominacji Goa'uld'ów. W międzyczasie zostają użyte pociski wzbogacone elementem, z którego są zbudowane Wrota, niestety atak kończy się niepowodzeniem, statki matki pozostają nietknięte, pociski rakietowe zostały zatrzymane przez potężne osłony. Na początku Bra'tac planował poprowadzić wojowników w imieniu Klorel'a przeciwko Apophis'owi, jednak teraz plan ten nie ma szans powodzenia. Postanawiają więc wykorzystać to, że statek, na którym obecnie się znajdują, ulegnie zniszczeniu i przy okazji fala uderzeniowa zniszczy również ten, którym przybył Apophis, trzeba tylko wyłączyć pole siłowe na tym drugim. Plan zostaje wcielony w życie, niestety w jego trakcie Daniel zostaje śmiertelnie ranny, reszta SG-1 wraz z Bra'tac'iem kontynuują działanie. Mimo wielu trudności wszystko kończy się szczęśliwie, Ziemianie widzą dwa rozbłyski na niebie, Daniel używa sarkofagu znajdującego się na statku Klorel'a, a następnie ucieka z niego przez Wrota, po czym wraca do SGC, a pozostałych bohaterów, po tym jak uciekli ze statku Apophis'a, ratuje jeden z promów kosmicznych.
autor: kwiatek
Login:
Hasło: