Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

Odchodzi twórca Gwiezdnych wrót
Brad Wright, twórca uniwersum, podzielił się nowymi wiadomościami na zjeździe fanów w Vancouver. Wszyscy spodziewali się pokrzepiających słów odnosnie kontynuacji nie tak dawno anulowanego "SGU". Niestety, prawda okazała się być zupełnie inna.
Bardzo smutne wiadomości miał do przekazania Brad Wright, człowiek który od samego początku był ściśle związany z serią. To on kilka lat temu został zaproszony do współpracy przez... Więcej...
A już za tydzień - Epilogue 2x18
Odcinek który stacja Syfy wyemitowała wczoraj (wtorek 19. kwietnia), będzie miał swoje następstwo w kolejnym epizodzie który zobaczymy już pod koniec kwietnia a więc 28. W rozwinięciu materiały promocyjne i opis. Destiny zatrzymało się w obrębie planety osadników. Niestety planeta jest w bardzo złym stanie, została porzucona przez swoich mieszkańców i jest na skraju zniszczenia przez sejsmiczne trzęsienia Ziemi.
Poniżej materiały promocyjne:
... Więcej...
Dużo wieści z Stargate Universe
Na jesień możemy się już spodziewać pierwszych odcinków nowego serialu Stargate: Universe. Nowe informacje na temat obsady i pierwsze spoilery zaczęły się pojawiać w czasie gdy nie tak dawno żegnaliśmy się z serialem Stargate: Atlantis, który zakończył swój żywot na setnym odcinku. 4 lutego kręcenie nowego serialu zostanie rozpoczęte. Nad nową serią pracowąć będą dobrze znane nam z poprzednich serii nazwiska: Brad Wright i Robert C. Cooper,... Więcej...
supernatural.com.pl

Robert Carlyle zagra w Stargate: Universe
Aktor zagra postać Dr. David Rush – ogłosiła stacja SCI FI Channel i MGM. Aktor ma 47 lat i pochodzi ze Szkocji, zdjęcia rozpoczną się w lutym. Wydarzenia w Stargate Universe osadzone są na pokładzie statku „Destiny” stworzonego przez Pradawnych miliony lat który podąża zaprogramowanym kursem od jednej do drugiej galaktyki. Postać aktora ma być główną jednak producenci zapewniają że będzie to naprawdę zespołowy serial. Postać Dr.... Więcej...
Postacie serialu Universe
Rozpoczęły sie poszukiwania obsady dla postaci z trzeciego serialu pod tytułem „Universe”. Informacje zdobył Gateworld z niepewnych źródeł. Na chwilę obecną powinna być więc ona traktowana jako pogłoska.
Oprócz tego trzeba mieć na względzie że postacie mogą ulec zmianie. Pamiętacie Dr. Benjamin’a z Atlantisa? To miał być MacKay!
Zdjęcia do serial rozpoczną się 4 lutego 2009 roku.
Więcej...
Atlantis otrzymał cztery nominacje do nagrody Geminis
Nagrodę otrzymują najlepsze kanadyjskie produkcje telewizyjne. W tym roku nominacje otrzymali:
1. Aktorka Jewel Staite w kategorii „Najlepsza gra aktorska w dramatycznej roli” za odcinek „Missing”
2. Scenarzysta Alan McCullough w kategorii “Najlepszy scenariusz dla serii dramatycznej” za odcinek „Tabula Rasa”
3. Mark Savela i jego ekipa w kategorii „Najlepszych efektów specjalnych” za odcinek „Adrift”
4. Todd Masters w kategorii “Najlepszy make-up” za... Więcej...
Środkowy dwuczęściowec ujawnia się bardziej
Chodzi o nowe spoilery do odcinków 10 I 11 Atlantisa o tytułach odpowiednio: “First Contact” i „The Lost Tribe”. W odcinku gościnie wystąpi Michael Shanks w roli Daniela Jacksona. Premiery odbędą się odpowiednio 26 września i 10 października tego roku.
Więcej...
Z Vancouver do Vegas.
Ekipa Stargate Atlantis wyrusza na południe do Las Vegas w celu nakręcenia 19 odcinka. Odcinek reżyserować będzie Robert C. Cooper, który to napisał do niego także scenariusz. W tonacji ujęć i efektach będzie naśladować C.S.I.
Więcej...
SCI FI domem Stargate
Prezydent Dave Howe stacji SCI FI Channel zapewnia że ciągle chce być domem dla sagi Stargate. Na ich antenie będzie nie tylko emitowany Stargate Universe, kolejne filmy Atlantis oraz już wydane na DVD dwa filmy SG-1. Howe podkreśla nie tylko konieczność odmłodzenia nowego serialu przez między innymi wprowadzenie młodszej obsady, ale także zapełnienie luki w ramówce po Galactice należącej do gatunku „space opera”. Oczywiście Universe nigdy nie będzie tak mroczny jak BSG jednak powinien być bardziej niż poprzednie seriale Stargate. Wright i Cooper już teraz piszą pierwszy scenariusz odcinka pilotowego.
Więcej...
Stargate Universe dostaje zielone światło
Produkcja nowego serialu wystartuje na początku roku 2009. Latem pierwszy sezon zajmie ramówkę stacji SCIFI Channel rozpoczynają się na początku 2-godzinną premierą. Głównymi producentami serialu będą główni pomysłodawcy którzy nosili się z tym projektem od dwóch lat - Brad Wright i Robert C. Cooper. Dystrybucją zajmie się MGM. Brad zapewnia równocześnie że zielone światło dla serialu nie ma nic wspólnego z ogłoszeniem zakończeniem serialu Atlantis, aczkolwiek informacje te zbiegły się czasowo niemal idealnie. Fani powinni nawet nie odczuć braku świata Stargate.
W większej mierze akcja odbywać się będzie w kosmosie i przeznaczony będzie dla szerszej widowni. Ekspansja będzie kierowana w kierunku młodszej widowni co zostanie osiągnięte przez przedstawienie młodej obsady. Przewodzić ma jej znany aktor (na wzór SG-1, gdzie Richard Dean Anderson znany jako „MacGyver” został otoczony grupką nieznanych aktorów). Serial będzie kręcony w The Bridge Studios w Vancouver zajmując nowy plan zdjęciowy wraz z pozostawionymi obok planami z serialu Atlantis i SG-1.
Stargate jest mocne jak nigdy. SG-1 i Atlantis funkcjonuje na filmach, Universe w telewizji i Stargate World niedługo wejdzie na gry komputerowe.
Więcej...
Atlantis dostaje czerwone światło
Atlantis zakończy się na piątym sezonie.
SCI Fi Channel zakończy produkcje serialu na piątym sezonie setnym odcinkiem pod tytułem „Enemy At the Gate”. Wątki z tego odcinka zakończone zostaną 2 godzinnym filmem który zostanie pokazany na SCI FI w 2009 roku i następnie wydany na DVD. Napiszą go wspólnie Joseph Mallozzi i Paul Mullie. Możliwe że podobnie jak z SG-1 będą się pojawiać kolejne filmu.
Teoretycznie zakończenie serialu dało zielone światło dla serialu nad którym pracują Brad Wright i Robert Cooper przerzucając środki finansowe właśnie na „Stargate Universe”, aczkolwiek Brad zapewnia że obie sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego.

Więcej...
Isaac Hayes zmarł w wieku 65 lat.
Aktor, piosenkarz, pisarz piosenek – Issac Hayes zmarł. Wystapił w trzech odcinkach SG-1 grając postać kapłana Jaffa o imieniu Tolok (odcinki: „Reckoning 1”, „Reckoning 2”, „Threads”). Więcej...
Grafik Atlantis’a
Trwają premiery odcinków piątego sezonu Atlantis. Niemal co tydzień amerykanie mają okazję oglądać w piątek wieczorem nowe przygody drużyny Shepparda. Tak jak w ostatni weekend tak samo 29 sierpnia nie będzie nowego odcinka. Numery odcinków „The Queen” i „Tracker” zostały zamienione. Więcej...
Infekcja
Pojawiły się informacje na temat odcinka “Infection” piątego sezonu Stargate Atlantis. Scenariusz napisany został przez Alan McCullough. Odcinek jest 17 w kolejności produkcyjnej. Więcej...
Stargate na Comic-Con
W San Diego odbył się Comic-Con 2008. Udział w nim wzięła czołówka świata Stargate, w tym rzadko pojawiający się na konwentach Richard Dean Anderson. W środku lista obecności, przebieg, newsy oraz linki do zdjęć. Więcej...
Ilość newsów: 521   << [1] ... [4] [5] [6] [7] [8] ... [35] >>
Login:
Hasło: