Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Ben Browder gościnne w Arrow
Ben Browder gościnne w Arrow

Producenci "Arrow" nie są małomówni jeśli chodzi o wprowadzenie postaci ze świata komiksów DC, które pojawią się w kolejnych odcinkach - niektóre znane z obecności w komiksach o Green Arrow, niektóre zaczerpnięte z innych źródeł.


Dowiedzieliśmy się, że spotkamy kolejną nową postać DC w jedenastym odcinku serialu, jak Ted Gaynor zostanie wprowadzony, w którego wcieli się Ben Browder.

W "Arrow", Gaynor jest dowodzącym oficerem Diggle z jego pierwszej zmiany w Afganistanie, który teraz pracuje jako ochroniarz dla Blackhawk Squad Protection Group w Starling City. Jak serial rabunków opancerzonych wozów uderza na miasto, Gaynor okazuje się być polaryzująca postacią pomiędzy Oliverem (Stephen Amell) i Diggle (David Ramsey).

Browder najlepiej jest znany fanom sci-fi ze swoich ról zarówno w "Farscape" jak i "Stargate SG-1", a ostatnio pojawił się gościnnie w takich serialach jak "Chuck" i "Doctor Who". To będzie drugi raz jak Browder zagra postać z komiksów DC - poprzednio podkładał głos postaci Bartholomew Lash w odcinku animowanego serialu "Justice League".

Browder pojawi się w odcinku "Trust But Verify", który zobaczymy na początku 2013 roku.

 

źródło: spoilertv.pl

 

 
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: