Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Oficjalny konwent Stargate SG-1/Atlantis/SGU
Oficjalny konwent Stargate SG-1/Atlantis/SGU
W dniach 16-18 Sierpień 2013 r. odbędzie się oficjalny konwent w Uniwersum Gwiezdnych Wrót. Całość odbędzie się w Chicago w hotelu Westin O'Hare. Niesamowity line-up, mnóstwo zaproszonych gości, wydarzenia, imprezy oraz niespodzianki, a wszystko w stylu Stargate.

Lista gości jest naprawdę imponująca: Amanda Tappin (Samanta Carter), Joe Flanigan (John Shepard), Ben Browder (Cameron Mitchell), Christopher Judge (Teal,c), Torri Higginson (Elizabeth Weir), Davit Hewlett (Rodney McKay), Kavan Smith (Evan Lorne), Kate Hewlett (Jennie Miller), Dan Shea (Siler), Alex Zahara (Warrick), Dan Payne (Wraith, Kull Warrior, Ashrak).

Na liście gości widniała również Rachel Luttrell (Teyla Emmagan), na chwilę obecną aktora nie jest wstanie potwierdzić swojej obecności na 100%.

Najtańsze bilety jednodniowe bez rezerwacji miejsca kosztują $20. Cena trzydniowego biletu to $69. Najdroższe bilety Vip z rezerwacją miejsc na każde ważne wydarzenie oraz autograf od każdej z zaproszonych osobistości to koszt $389. Noc w hotelu Westin O'Hare kosztuje $139 (z wliczoną zniżką dla osób biorących udział w wydarzeniu)

Wyceniono również koszt autografów i zdjęć z poszczególnymi aktorami:

AMANDA TAPPING - autograf - $45, zdjęcie - $75

JOE FLANIGAN - autograf - $30, zdjęcie - $50

BEN BROWDER - autograf $70, zdjęcie - $50

CHRISTOPHER JUDGE - autograf $25, zdjęcie - $45

TORRI HIGGINSON - autograf $25, zdjęcie - $45

DAVID HEWLETT - autograf $30, zdjęcie - $45 

KAVAN SMITH- autograf $20, zdjęcie - $40 

KATE HEWLETT- autograf $20, zdjęcie -$40 

DAN SHEA - autograf $20, zdjęcie - $40

ALEX ZAHARA - zdjęcie $40 

DAN PAYNE - zdjęcie $40

Jednym z konkursów jest klip muzyczny o Stargate SG-1/Atlantis/Uniwers. Podczas oceniania prac jury sugerować się będzie: jakością obrazu, dźwięku, edycji, pomysłowością, doborem utworów i oryginalnością. Zwycięzcy otrzymają bon o wartości 100 $ na produkty markowe dostępne podczas trwania imprezy oraz certyfikat zwycięstwa. Dodatkowo praca puszczana będzie na podobnych imprezach. Praca powinna być nagrana na płycie DVD, obowiązkowo w formacie NTSC. 

Nie trzeba być uczestnikiem zlotu aby wziąć udział w konkursie. W takim wypadku w liście należy dopisać: swój adres zamieszkania, telefon oraz adres e-mail, w razie wygranej nagrody trafią do nas drogą pocztową.

Prace należy wysyłać pod adres: (nie później niż na 45 dni przed rozpoczęciem imprezy)

Creation Entertainment

STARGATE CHICAGO Music Video Contest 2013

217 South Kenwood

Glendale, CA 91205

 

więcej informacji Tutaj
chevron
Komentarze
odeka
29.11.2012, 12:01:50
Oddał bym lewą rękę za taki konwent w Polsce
kozuch
29.11.2012, 18:59:13
Liczę na liczne zdjęcia z konwentu na tej stronce
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: