Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
20 rocznica stacji SyFy
20 rocznica stacji SyFy

Stacja kablowa SyFy będzie świętować swoją 20 rocznicę istnienia na rynku. 10 grudnia o godzinie 21.00 (3 rano czasu Polskiego) wyemitowany zostanie specjalny 2 godzinny program poświęcony najważniejszym produkcją, które można było oglądać przez ostatnie 20 lat.


Program poprowadzi Dean Cain znany m.in. z roli Clarka Kenta w serialu Nowe Przygody Supermana. Wśród zaproszonych gości pojawią się aktorzy z seriali: Farscape, Battlestar Galactica, Warehouse 13, Ghost Hunters, Being Human, Caprica, Eureka, Haven, Lost Girl, Sanctuary.


Nie zabraknie również kilku osobistości ze Stargate SG-1. Wśród zaproszonych swoje uczestnictwo potwierdzili:


Amanda Tapping (“Samantha Carter”)


Michael Shanks (“Daniel Jackson”)


Christopher Judge (“Teal’c”)


Ben Browder (“Cameron Mitchell”)


Claudia Black (“Vala Mal Doran”)


Robert C. Cooper (Producent wykonawczy)


Brad Wright (Producent wykonawczy)


W programie, rozmowy na temat tych pierwszych jak i również tych najnowszych produkcji, kulisy powstawania seriali, rozmowy z aktorami i producentami. Najważniejsze sukcesy oraz, plany na przyszłość.


Swojego czasu stacja SyFy (kiedyś Sci-Fi Channel) była ratunkiem dla wielu seriali z gatunku Science Fiction i Horror, stacja przejęła takie seriale jak: Piąty Wymiar, Mroczne dziedzictwo oraz Stargate SG-1, który początkowo puszczany był w ramówce stacji Showtime. Po 5 latach serial został anulowany, ale szczęśliwie dla fanów serii doczekał się kontynuacji na SyFy, bijąc tym samym rekordy oglądalności i wynosząc małą dotychczas stację w top 10 najlepszych stacji kablowych.


Obecnie Syfy zmienia profil, skupiając się na puszczaniu zarobkowych i oglądanych przez Amerykanów programów typu reality show oraz zawodowego wrestlingu.

chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: