Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Nowa książka w Uniwersum Gwiezdnych Wrót
Nowa książka w Uniwersum Gwiezdnych Wrót

Stargate SG-1: The Drift, to tytuł nowej książki autorstwa Diany Dru Botsford. Książka wydana została 21 listopada 2012 roku, i jest kontynuacją wydanej w sierpniu 2010 roku "Four Dragons".


Diana Dru Botsford uczy scenopisarstwa w Missouri State University, jest również producentką internetowego serialu Epilog.


Pierwsza oficjalna książka w Uniwersum Stargate wydana została w czerwcu 2004 roku. Najnowsza jest już 21 z serii Stargate SG-1. Wydano również 20 powieści ze Stargate Atlantis oraz jedną z serialu Stargate Universe. Niestety książki nigdy nie ukazały się w wersji Polskiej, i w najbliższym czasie nie planuje się żadna rewolucja która miała by to zmienić. 


Powieść dostępna jest na http://www.amazon.com oraz http://www.stargatenovels.com a jej koszt to 10,95 $, Na stronie amazon udostępniono wprowadzenie oraz 3 pierwsze rozdziały, oczywiście w wersji anglojęzycznej.


 

 

chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: