Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Aktorzy użyczają głosów w nowej grze Stargate
Aktorzy użyczają głosów w nowej grze Stargate
Amanda Tapping i Michael Shanks opublikowali ostatnio na twitterze informacje o zaangażowaniu w nowy projekt Stargate. Aktorzy podkładają swoje głosy w nowej grze SG-1 o nazwie "Stargate Unleashed" aplikacja dostępna będzie na telefony komórkowe.  

To nie wszystko jak się okazało do projektu zaangażowany został również Richard Dean Anderson. Na oficjalnej stronie aktora przeczytać możemy że prawdopodobnie będzie podkładać głos pod postać Jacka O'Neilla, a jego nagranie miało rozpocząć się dzisiaj (20.11.2012).

Twórcą gry jest ponownie firma Arkalis Interactive która była odpowiedzialna za wydanie wcześniejszej niedużej aplikacji o nazwie Stargate Command. I chodź ta wygląda naprawdę bardzo ładnie i oferowała różne mini gry, np: gra w golfa przy otwartych wrotach, to jednak wydana została tylko na iphone i ipod, nigdy nie ukazała się wersja na androida, co prawdopodobnie powtórzy się w przypadku nowego projektu. Wiadomo również że, nowa gra będzie dużo bardziej rozbudowana niż poprzednia aplikacja.

Na razie nie ma informacji czy do kompletu dołączy Christopher Judge. 

Zdjęcie udostępnione przez Amandę Tapping w studiu, w tle dostrzec można zarys gry pic.twitter.com/78x8BaLd

Oraz zdjęcie udostępnione przez Michaela Shanksa pic.twitter.com/OMOfCTS2 
chevron
Komentarze
kozuch
22.11.2012, 10:32:46
Nareszcie jakieś dobre wieści z SGC
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: