Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Wygraj akredytację i weź udział w Polcon2012
Wygraj akredytację i weź udział w Polcon2012

Za 3 tygodnie rozpoczyna się największy w Polsce Konwent Miłośników Fantastyki. W oczekiwaniu na to wydarzenie, oraz na nadchodzące prelekcje związane z kultowym serialem Stargate SG-1, portale www.eNocowanie.net, www.otowakacje.net, www.spaniewpolsce.net, we współpracy ze Stowarzyszeniem Wratislavia Fantastica, organizują konkurs w którym do wygrania jest pełna akredytacja na Polcon2012.


Tematem konkursu jest serial Stargate SG-1. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na 3 pytania dotyczące serialu, a odpowiedzi wysłać na adres e-mail: konkurs@enocowanie.net, w tytule e-maila wpisać "konkurs", w treści wpisując: odpowiedzi, imię i nr kontaktowy osoby biorącej udział. Spośród maili z poprawnymi odpowiedziami wylosujemy zwycięzcę.


Konkurs trwa od 01.08. do 11.08.2012 r. (włącznie) Ogłoszenie wyników nastąpi 13.08.2012 r. na stronach www.hatak.pl, www.gwrota.com oraz na oficjalnym FanPage'u organizatora konkursu: http://www.facebook.com/enocowanie.net


 


Pytania konkursowe (dotyczą serialu Stargate SG-1):


1. Jaką nazwę nosi statek matka Goa'uldów ?


2. Kto zabił Sha're, żonę Daniela Jacksona ?


3. Jaką nazwę nosił pierwszy ziemski statek kosmiczny, zdolny przewozić odrzutowce F-302 ?


 


Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie, jednocześnie przypominamy o prelekcjach dotyczących świata Stargate i quizie z wiedzy o serialu, które będą miały miejsce na Polconie. Już wkrótce zaprezentujemy wam oficjalny plan bloku S-F.


"Organizator konkursu firma Eholiday Agnieszka Kubacka, wie o obowiązującym prawie o ochronie danych osobowych. Firma nie będzie wykorzystywała nadesłanych danych dla celów własnych, ani udostępniała ich osobą trzecim. Z dniem ogłoszenia wyników konkursu, wszystkie nadesłane maile zostaną skasowane."

chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: