Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate na Polcon 2012
Stargate na Polcon 2012

Ogłoszono, że podczas ogólnopolskiego konwentu miłośników fantastyki "Polcon" ważnym tematem będzie kultowy serial science fiction.


Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki „Polcon” to nazwa zarezerwowana dla jednego spotkania fantastów w roku. Pierwsza tego typu ogólnodostępna impreza odbyła się w październiku 1985 roku w Błażejewku pod Poznaniem, a organizatorem był poznański klub „Orbita”.


Program tego najważniejszego z polskich konwentów jest zawsze bardzo bogaty. Podczas czterech dni trwania imprezy odbywają się spotkania z autorami, wydawcami i krytykami fantastyki, pokazy filmowe, sesje w gry fabularne, dyskusje panelowe, konkursy i zabawy, promocje książek i gier fantastycznych, wystawy grafik i malarstwa SF oraz wiele innych atrakcji.


Polcon 2012 odbędzie się w dniach 23 do 26 sierpnia 2012 roku we Wrocławiu w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego. Jako centrum imprezy zostanie wykorzystana siedziba Centrum Dydaktyczno-Naukowego na pl. Grunwaldzki 24 A.


Zapraszamy wszystkich do udziału w prelekcjach na temat kultowego serialu s-f Stargate SG-1. Dyskusje, Najciekawsze sceny, najlepsze odcinki, ciekawostki, quiz i wiele innych atrakcji.


Organizatorzy zapewniają kilka godzin dobrej zabawy. Będziemy rozmawiać o najważniejszych wydarzeniach ze świata Stargate. Oceniać, i głosować na najlepsze odcinki sezonów. Poruszymy również wątki miłosne. Pojawią się ciekawostki i fakty związane z powstawaniem serialu. 


 


To nie wszystko, organizatorzy przygotowali dla Was quiz z wiedzy o Stargate. Do wygrania atrakcyjne nagrody:


- Kolekcjonerska edycja 10 sezonów Stargate SG-1 


- Filmy DVD Stargate Continuum i The Ark of Truth


- Koszulki Stargate SG-1


 


Sponsorem nagród są portale noclegowe: www.enocowanie.net, www.otowakacje.net, www.spaniewpolsce.net.


Oficjalny temat Stargate Polcon 2012 tutaj


Więcej informacji na temat Polconu na oficjalnej stronie: http://polcon2012.pl


Oficjalny Line-up oraz więcej informacji już wkrótce !

chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: