Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Relacja ze Zlotu OT w Poznaniu
Relacja ze Zlotu OT w Poznaniu

17 września w Poznaniu odbyło się spotkanie fanów Stargate. W kategorii spotkań Orion-Tokra - mieście legendzie w którym odbywały się jedne z pierwszych zlotów w 2003 roku, czyli 8 lat temu.

W grupie 20 kilku osób spotkaliśmy się ostatecznie w klubie Be4 Club Rondo Rataje, gdzie obejrzeliśmy pierwszy i ostatni odcinek SG-1. Rozmowom na tematy wszelakie towarzyszyły nam wyśmienite drinki i inne napoje. Tematy były przeróżne, w tym była okazja do poznania dokładniej sylwetki Richard Dean Andersona wystawianej przez jednego ze zlotowiczów. Bilard i piłkarzyki dostarczała dodatkowych emocji. Jedną z atrakcji na koniec okazały się kalambury w których uczestnicy tracili ostatnie poty próbując za pomocą gestów przedstawić wszelakie tytuły filmowe. W związku ze zlotem pojawiły się nowe koszulki będące przekrojem wszystkich trzech seriali Stargate. Ich ewentualna szersza dystrybucja wkrótce zostanie ogłoszona na forum.
Oczywiście zlot był otoczony kilkoma wydarzeniami wokół samego sobotniego spotkania w klubie. Pierwsze grupy zlotowe zorganizowały się już w piątek oszczędzając siły na sobotę. Od rana czyli gdzieś tak 12:00, grupką zwiedzaliśmy uliczki i atrakcje samego Poznania. W tym przede wszystkim ryneczek, Browar i Maltę wraz z kolejką.

Zlot jak zawsze minął okropnie szybko. Najbliższy zapowiada się Wrocław na 20 listopada. Zdjęcia na naszym facebooku. Temat na forum odnośnie zlotów Orion-Tokra.

chevron
Komentarze
bob_czarny
24.09.2011, 13:06:34
dokładnie za szybko się skończył
ale był za to świetny i będzie niezapomniany
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: