Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Orion-Tokra na Facebooku
Orion-Tokra na Facebooku

Jak widzicie, ostatnio na Gwrota.com nic nie piszemy. Nie ma się czemu dziwić, aktualnie panuje zastój w Świecie Gwiezdnych Wrót. Niestety póki co nie słychać, żeby sprawy się rozjaśniały, również nad tym ubolewamy.


Ale co zrobić, show must go on, więc aktualnie jesteśmy zajęci tworzeniem nowej strony dotyczącej nowego serialu s-f "Terra Nova". Od 27 września (a może i wcześniej) już serdecznie was zapraszamy na stronę www.Tnova.pl Mamy nadzieję, że nas nie opuścicie i również będziecie tak dzielnie wspierać na nowej stronie, i oglądać nowy serial stacji FOX.


Gwrota.com zostaną w takim stanie, jak są. Dalej będziemy tę stronę usprawniać, prowadzić i dodawać informacje lecz w mniejszym stopniu. Jeśli spodobał Wam się pierwszy konkurs z Sci-Fi Universal, to mamy dla Was dobre informacje - druga edycja konkursu już się szykuje i przeprowadzimy go na Gwrota już z końcem września/początkiem października. Założyliśmy sobie również stronę na Facebooku - mamy nadzieję, że nas polubicie i będziecie z nami i tam.

chevron
Komentarze
odeka
10.09.2011, 22:03:16
Moze lepiej bylo by polaczyc te wszystkie projekty w jeden a nie robic za kazdym razem nowe strony fajnie bylo by na gwrota poczytac np o terra nova czy innych projektach sf. Przyzwyczailem sie do "marki" i domeny gwrota nowa strona to dla mnie niewypal

Komentarz został edytowany przez użytkownika odeka dnia 10.09.2011, 22:04:42
rasdel
10.09.2011, 22:30:07
Nie chcemy mieszać jednego z drugim. Przecież to łatwiej by było pisać o terra nova tutaj, bez nowego desingu czy cmsu, ale tak u nas pozostanie: stargate to stargate a projekty s-f swoja droga.
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: