Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Felietony Gwrota na Sci-Fi Universal!
Felietony Gwrota na Sci-Fi Universal!

Witamy Was drodzy stargatowicze! Już 14 sierpnia rusza premiera drugiego sezonu "Stargate Universe" na Sci-Fi Universal. Z tej racji, nasz redaktor SGTokar będzie umieszczał co niedzielę na łamach portalu Sci-Fi Universal krótkie felietony dotyczące emitowanego odcinka "SGU". Pojawił się już pierwszy wpis! Serdecznie zapraszamy do lektury.


Witam w pierwszym wpisie na blogu poświęconemu odcinkom Stargate Universe. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:00 odbędzie się polska premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu SGU.


Poprzedni odcinek pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Czy ziemscy żołnierze z pułkownikiem Young’iem na czele zostaną rozstrzelani? Czy Scott i Greer zdążą schronić się przed śmiertelnym promieniowaniem? Czy TJ i Chloe przeżyją? A to wszystko w wyniku wtargnięcia przymierza Lucjan na statek który został odkryty przez Ziemian rok temu, którego przeznaczenie ciągle pozostaje zagadką dla samych Ziemian. Czy przymierze Lucjan zdaje sobie sprawę z jego znaczenia?

Już w tą niedzielę kulminacyjny moment w serialu zostanie rozwiązany, a sami bohaterowie będą musieli sprostać nowej rzeczywistości po tak ciężko odniesionych stratach.


Przed nami drugi i jednocześnie niestety ostatni sezon Stargate Universe. Trzeciego serialu z sagi „Stargate”. W tym sezonie załoga o wiele lepiej pozna funkcjonowanie statku i po całym sezonie budowania wątków postaci czeka nas dynamiczne ich rozwijanie.


Napisane przez SGTokar   -   Stargate blog


Zapraszamy również na profil Sci-Fi Universal na Facebooku!

chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: