Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Kolejne szczegóły filmu "Atlantis"
Kolejne szczegóły filmu

W poprzedniej notce mogliście przeczytać, jak wyglądałby początek filmu "Stargate Extinction". Teraz Malozzi ujawnia kolejne ciekawe informacje nt. produkcji. "Film ukazałby wydarzenia niedługo po tych z finału piątego sezonu. W scenie otwierającej, dwóch astronautów (jak się okazuje znajome twarze - Amelia Banks i major Lorne) przechadza się po powierzchni Księżyca, a ich spacer kończy się ujęciem na Atlantydę. Wahadłowiec z Sam Carter i grupą dygnitarzy na pokładzie przelatuje nad ich głowami i ląduje.


Jednak pradawni zaprogramowali automatyczną autodestrukcję w razie opuszczenia miasta z galaktyki Pegaza. Skłania to załogę do powrotu do ojczystej galaktyki. "To czas, by zespół powrócił i działał razem". "Członkowie dawnej załogi powracają i wyruszają w daleką drogę: Teyla (i jej rodzina) Keller, Beckett, Lorne, Zelenka oraz, Sheppard i Ronon. "Gdy wreszcie wszyscy zostali zebrani, McKey oznajmia im, że muszą powrócić do galaktyki Pegaza najszybciej, jak to możliwe. Muszą użyć więc (niestabilnego do tej pory) napędu 'wormhole drive'. Zalenka obliczył, że potrzebne będą dwa skoki."


"Pierwszy skok kończy się przepaleniem napędu. Staje się on już bezużyteczny. Są gdzieś w nieznanej pustce kosmicznej, a zegar autodestrukcji tyka. Jednakże, jak wykazał skaner miasta, w pobliżu znajduje się nadająca do zamieszkania planeta. Chcieli poszukać tam pomocy, jednak zostają wplątani w dziką i niebezpieczną przygodę z Toddem. Jest on dla nich jednocześnie największym zagrożeniem i sojusznikiem. "


Prace nad pierwszym filmem Atlantis: "Stargate Extinction" zostały ogłoszone przez MGM i telewizję Syfy w 2008 roku. Scenariusz został napisany przez Mallozzi'ego oraz Paula Mullie. Problemy finansowe studia zmusiły do odstawienia na bok tej produkcji. W 2010 roku kłopoty finansowe MGM się zakończyły. Wraz z tym zakończyły się również szanse na wydanie tego filmu (nowe szefostwo nie jest przekonane do "Stargate").


Być może w przyszłości studio skusi się wydać scenariusz, jako nowelę. Nic jednak na ten temat nie wiadomo.

chevron
Komentarze
gomes994
02.08.2011, 21:22:58
Kurde zobaczył bym se w jakie to zaś tarapaty wpadł Todd
bolek
06.08.2011, 14:26:20
Mi się marzy zobaczenie tego filmu a nie mówiąc już o jakiejś cudem kontynuacji serialu (wiadomo, szansa praktycznie nie istnieje), ale cóż - pewnie nigdy się nie spełni.
gomes994
06.08.2011, 18:17:16
hehe nie myśl tak zrobią to do końca
opacki-1989
07.08.2011, 09:50:07
Tak to bywa SiFi chanel i MGM olali fanów i film raczej się nie doczekamy ale nadzieja matka głupich
szymonleon
11.08.2011, 22:13:31
no genialnie by było gdyby KTOKOLWIEK się za to zabrał
opacki-1989
21.08.2011, 15:11:13
Szanse na zobaczenie kontynuacji SG1 i SGA są raczej marne ale cieszę się że chociaż dostaliśmy skromny zarys jak miały wyglądając oba filmy. Film SGA trochę naciągany z tym alarmem ale ciekawie się zapowiadał ale ja osobiście czekałem na film SG1 o ujawnieniu projektu gwiezdnych wrót i to by było najfajniejszy motyw całej serii
Scroull
24.08.2011, 14:43:51
Nie ma się co martwić stracą widzów to debile wrócą i przeproszą Stargate xd

[link]
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: