Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Poszukujemy grafika
Poszukujemy grafika

Kilka tygodni temu poszukiwaliśmy osób do pomocy w pisaniu tekstów do encyklopedii. Dziękujemy Wam za liczne zgłoszenia. Wiele materiałów np. o statku Destiny, czy o wrotach były bardzo pomocne i dziękujemy Wam za to! Pojawią się one już niebawem po gruntownym sprawdzeniu tekstów. Jeśli ktoś chciałby coś napisać i wie że mu to wychodzi - serdecznie zapraszamy do pisania na nasz kontakt email.


Jak wiecie panuje zastój w świecie Stargate który może potrwać dość długo. Dlatego pilnie poszukujemy grafika który stworzy layout nowej strony o tematyce Battlestar Galactica. Taka osoba najlepiej by znała się na rzeczy i oglądała poprzednie seriale z serii BSG. Jest to praca charytatywna.


nasz email: kontakt@gwrota.com

chevron
Komentarze
__PiTeR__
02.08.2011, 19:31:55
Ktoś wie gdzie można znaleźć SG1 i Atlantis (SGA od 2 sezonu) w wersji MKV z lektorem PL ?
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: