Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Alaina w nowym serialu Syfy - "Alphas"
Alaina w nowym serialu Syfy -

Znana i lubiana aktorka Alaina Huffman która w "Stargate Universe" odgrywała rolę medyka T.J., teraz dołącza do obsady nowego serialu stacji Syfy "Alphas". Poprzez swój profil na twitterze poinformowała swoich fanów, że aktualnie jest w Toronto na planie zdjęciowym.


"Alphas" to serial o zespole ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami wykonujących skomplikowane i trudne zadania, z którymi nie jest w stanie poradzić sobie FBI, CIA, czy też Pentagon. Każdy z bohaterów jest inny i ma swoją unikalną zdolność. Razem rozwiązują kryminalne sprawy, łapią przestępców i rozbrajają tykające bomby. Produkcja rozpocznie się na początku przyszłego roku, a premiera planowana jest na okres letni.Bardzo cieszymy się, że koniec "Universe" to nie koniec kariery aktorów. Wręcz przeciwnie, SGU pozwala im wypłynąć na szersze wody i pozwala robić to co najbardziej lubią.

chevron
Komentarze
szymonleon
30.06.2011, 12:15:22
Może być to nawet fajne ale oznacza również że SGU nie zobaczymy przynajmniej pewnie przez te trzy lata(z ostatniego odcinka) bo wątpie żeby zrezygnowali po jednym sezonie.
rasdel
30.06.2011, 12:27:38
Syfy pewnie już SGU nie będzie chciało, chodź kto wie. Raczej jesli by SGU kiedykolwiek było to już chyba współpraca MGM i jakas nowa stacja.
__PiTeR__
30.06.2011, 13:06:57
Dlaczego to w okresie letnim a SGU w najgorszym czasie jakim mogli dać
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: