Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Trzeci film SG-1 ujawniłby program Stargate
Trzeci film SG-1 ujawniłby program Stargate

Trzeci film “Stargate SG-1” ostatecznie upubliczniłby informacje o tajnym programie wojskowym "Gwiezdnych Wrót" – zdradził Joseph Mallozzi na swoim blogu w tym tygodniu. Ten temat (ujawnienie i wiele jego konsekwencji), byłby poruszony w wątku planowanym na film "SG-1 – Stargate: Revolution".


Film pod nazwą roboczą „Stargate: Revolution” miał mocno skupiać się na postaci Jack’a O’Neill’a, granego przez Richarda Dean Andersona. Scenariusz został napisany przez Brada Wrighta i Carla Bindera. Z zawieszonych projektów "Stargate" w ostatnich latach, ten był najbliższy ujrzenia światła dziennego. Wright w rozmowie z Gateworld w kwietniu 2009 roku był pewny, że rozpoczną zdjęcia jesienią, co także potwierdzał podczas konwencji Stargate w Vancouver.


"Mam pomysł na wątek, który idealnie współgrałby z postacią O’Neilla. I nie tylko z jego postacią. To opowieść, dzięki której O’Neill powróciłby w wielkim stylu."


Anderson wcześniej potwierdził na swojej stronie, że MGM planowało wystartować z filmem. Ale gdy rynek DVD zaczął maleć, planowanie zostało wstrzymane. Wright wcześniej powiedział Gateworld, że ujawnienie programu Stargate opinii publicznej będzie ważnym wydarzeniem w tym świecie - na pewno rewolucyjnym - i wystarczająco dużym, by zachować to dla filmu. Jest to koncept, do którego scenarzyści podchodzili w serialu nie raz. Chociażby w odcinku “2010”, w którym to ziemskie wrota zostały umieszczone w publicznym terminalu kosmicznym, umożliwiając wszystkim podróże do innych światów.


Mallozzi powiedział, że nawet kiedy plany zdjęciowe zostały rozmontowane i poszczególne elementy wystawione na aukcji, ciągle miał nadzieje, że "Revolution" i film "Atlantis" ("Stargate: Extinction") powstaną. W ostatnim miesiącu Wright ogłosił jednak, że projekty te zostały zawieszone na dobre.


"Ciągle miałem nadzieję na filmy, ponieważ w przypadku "Stargate: Revolution" większość wydarzeń odbywałaby się poza Ziemią i na pokładzie statku, natomiast w wypadku "Stargate: Extinction", pomimo że część wydarzeń odbyłaby się na samym Atlantis (ostatecznie nic, czego z pomocą magii VFX byśmy nie pokonali), jednak większość wydarzeń miałaby miejsce na Ziemi i na innych planetach."


Mallozzi w przyszłym tygodniu zdradzi szczegóły na temat filmu "Extiction", do którego scenariusz pisał razem z Paulem Mullie.


MGM posiada kompletne skrypty dla obu filmów. Jak na razie nic nie wskazuje, by studio miało zamiar dostarczyć je fanom w formie książki, komiksu lub jakiekolwiek innego medium.

chevron
Komentarze
gomes994
18.05.2011, 21:50:51
kurde...szkoda
stargater
18.05.2011, 22:18:45
wyjąłeś mi to prosto z ust
gomes994
19.05.2011, 16:22:15
hehe
__PiTeR__
19.05.2011, 17:08:27
Przez to że ostatnio słyszę tylko i wyłącznie o końcu StarGate, życzę MGM i SYFY jak najszybszego bankructwa.
The End

Komentarz został edytowany przez użytkownika __PiTeR__ dnia 19.05.2011, 19:54:08
gomes994
19.05.2011, 20:40:59
nom...to widze ze bardzo chcesz zeby StarGate powrocilo
rasdel
19.05.2011, 20:49:28
@__PiTeR__ - raczej powinniśmy być wdzięczni, za to że stworzyli piękny świat Stargate. Tak naprawdę to trzeba im podziękować, stacja i producent zrobili co w ich mocy (można by więcej) ale jest jak jest. Cała nadzieja, że MGM niebawem coś zapowie odnośnie SG
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: