Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
I już po zlocie Orion-Tokra. Zobacz jak było!
I już po zlocie Orion-Tokra. Zobacz jak było!

Jak co roku grupa Orion-Tok’Ra organizowała zlot fanów w ramach weekendu majowego w często odwiedzanym przez nas ośrodku w Sierakowie Wielkopolskim. Pogoda, a dokładniej temperatura na zewnątrz nie była może zbyt wysoka jednak atmosfera na zlocie jak zawsze była gorąca. W grupie kilkunastu osób przebrnęliśmy w całości przez majówkę.


Dzień 1


Spotkanie rozpoczęło się w piątek. Był to dzień dojazdów kolejnych zlotowiczów z miast całej Polski. Pierwsze grupy były tuż przed południem na miejscu, ostatnie osoby dotarły na miejsce późnym wieczorem. Początkowo w oczekiwaniu czekaliśmy przed domkiem posilając się jedzeniem z pierwszego odpalonego grilla. Wieczorem przenieśliśmy się na wynajęta salkę na której w dzień w dzień rozstawialiśmy sprzęt pozwalający na analizę danych wywiadowczych z misji drużyn SG. Po przeanalizowaniu kilku takich raportów sprzęt zaczął pełnić funkcję czysto muzyczną. Tocząc boje z Goa’uld’ami dotrwaliśmy niemal do samego rana.


Dzień 2


W drugi dzień poranek zwany także popołudniem polegał na regeneracji sił. Co bardziej wytrwali pozwiedzali okoliczne atrakcje samego Sierakowa w tym między innymi pobliskie jezioro z molo. Oczywiście pomijając standardowy niemal schemat jak z „Window of Opportunity” gdzie każdy dzień tego weekendu w ogólnym założeniu wygląda do siebie bardzo podobnie tak dzień drugi wyróżnił się zorganizowaniem ogniska. Dzielnie walczyliśmy z komarami i udało się nam przygotować obiad walcząc jednocześnie z zachodzącym na linii horyzontu słońcem. Po godzince lub dwóch przenieśliśmy z powrotem na salkę kontynuując analizę raportów, walkę i nasłuchiwanie dźwięków wydawanym przez głośniki. Po zamknięciu salki koło 05:00 grupka osób okupowała jeszcze teren przed domkiem aż słońce wzniosła się nad domek. Zadanie to nie było łatwe zważając na temperaturę, ale dali radę.


Dzień 3


Ponowna regeneracja poranna w słonecznym Sierakowie. Okazjonalne i promocyjne grille dostarczały nam pożywienia wszelkiego rodzaju podczas gdy nasze archiwa danych zostały wsparte nową zawartością i informacjami na tematy „Fringe”. Z dnia wczorajszego przebijał się też okazjonalny dźwięk „WTF”. Bez dłuższej zwłoki tuż przed zachodem słońca przejęto ponownie salkę i ponownie... analizy, walki, nasłuchiwanie i rozmowa. Motywem dnia był chyba tradycyjny „jumping” oraz papierowe „zaplątanie” podczas porannej wyprawy na molo w celu zaobserowania wschodu słońca. Jak to też już stało się tradycją – słońce wzeszło ze złej strony.


Dzień 4


Ostatni dzień zapowiadał się na dzień spokojniejszy niż poprzednie jednak tak wcale nie było. Dowódcy Hatak’ów nastawili się na poranne walki analizując raporty w większym gronie na laptopie w jednym z domków. Po wyprawie na obiad, na którego czekanie w restauracji potrafiło każdego postawić na nogi powróciliśmy po raz ostatni do salki. Elitarne jednostki ponownie zostały do samego końca zamykając salkę, a z tego co mi wiadomo nawet po wschodzie słońca.


Dzień 5


Jedni o wschodzie słońca wrócili, inni już wyjechali. Dzień piąty i zarazem wtorek to dzień powrotów. Część która dotrwała do końca koło południa zrobiła wspólne ostatnie zdjęcie i zaczęła się rozjeżdżać. Osobiście zdając relację z podróży powrotnej do Wrocławia podkreślę napotkanie na tuż przed domem śniegu. Zabawa była przednia. Miło było spotkać nowe osoby jak i ponownie zobaczyć się ponownie z już znanymi. Teraz czekać tylko na kolejny zlot... na pewno jest mowa o weekendzie w okolicach Bożego Ciała w przyszłości. Po drodze jednak na pewno pojawią się tez inne okazje.


chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: