Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Zobacz aktorów SGU w innych produkcjach
Zobacz aktorów SGU w innych produkcjach

Aktorzy "Stargate Universe" już zaczynają podpisywać kontrakty na występy w innych produkcjach telewizyjnych, bo to już fakt, że niestety trzeciego sezonu "Universe" nie zobaczymy. Zawód aktora również jest bardzo "elastyczny" i otwarty na nowe możliwości. Gdzie będziemy mogli zobaczyć naszych ulubionych bohaterów? Przekonajmy się!


Brian J. Smith, którego znamy jako 'Scotta', zobaczymy w zupełnie nowym wcieleniu. Stacja Syfy dostrzegła potencjał jego możliwości i postanowiła zatrudnić go do roli w filmie "Red Faction: Origins" (adaptacja jednej z bardzo popularnych gier video; Smith zagra Jake'a Masona). Warto tutaj dodać, że kanał Syfy, oprócz emitowania seriali, zajmuje się również produkcją niszowych filmów "klasy B". Są to zazwyczaj bardzo tandetne filmy o tematyce s-f. "Red Faction: Origins", o dziwo, wygląda bardzo dobrze. Zresztą przekonajcie się sami, właśnie ukazał się trailer: (premiera filmu na Syfy 4 czerwca).


Choć Richard Dean Anderson głównym aktorem "SGU" nie jest (wystąpił w niektórych epizodach "Universe"), to warto wspomnieć, że serial Fairly Legal (w którym aktualnie gra bardzo ciekawą postać Davida Smitha) dostał zamówienie od stacji USA Network na drugi sezon. Teraz, gdy projekt "Stargate" jest martwy, zapewne częściej zobaczymy go w kolejnym sezonie tej produkcji.


Robert Carlyle znalazł nowy dom w stacji ABC. Po dwóch latach grania głównej roli dr. Rusha, teraz zagra w bajkowym "Once Upon a Time" stacji ABC. Aktor wcieli się w Rumplestiltskina - eksperta od czarnej magii. 


Doktorzy 'Volker' oraz 'Brody' zaliczyli bardzo udany występ w poprzednim odcinku nowego serialu AMC - "The Killing".

chevron
Komentarze
`2Night
04.05.2011, 21:08:34
To już i tak nie będzie to samo. Ponieważ zawsze będzie wspomnienie ich ról w SGU.
gomes994
05.05.2011, 18:39:05
mam pytanko ile jest rodzai tych dron? bo widzialem male troche wieksze i czy jeszcze jakies sa oprocz statku dowodzenia
refuse7
06.05.2011, 19:30:11
https/www.facebook.com/SaveSGU
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: