Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Pierwszy sezon SGU na Sci-Fi Universal Polska
Pierwszy sezon SGU na Sci-Fi Universal Polska

Zapewne nie wszyscy mają dostęp do telewizji cyfrowych czy kablówek, które dużo kosztują. Lecz czasami warto wiedzieć, co ciekawego emitowane jest na ich antenie. Od tamtego roku NBC Universal rozpoczęło przemianę swoich kanałów, które są w wielu krajach, w tym w Polsce. Jednym z kanałów, które w portfolio posiada NBC na polskim rynku jest SciFi Universal. Jest to typowy odpowiednik amerykańskiego Syfy, u nas nie zdecydowano się na nazwę Syfy z wiadomych powodów, więc zdecydowano się na nazwę Sci-Fi Universal.


Ale dlaczego piszemy Wam o tym wszystkim? W ubiegłym roku zdecydowano się na szybką premierę (jak na standardy tego koncernu) trzeciego serialu spod znaku wrót - "Stargate Universe". Teraz nadawca wznowił emisję całego pierwszego sezonu SGU. Jak wypadła ta Polska premiera?


Można powiedzieć, że całkiem nieźle. Za polską wersję językową odpowiedzialne jest studio SDI MEDIA Polska, lektor też całkiem znośny ,bo Paweł Bukrewicz. Niestety nikt nie pomyślał o napisach, które co prawda można wybrać ale nic u dołu się nie pojawia. Minusem jest też "cenzura". Z pierwszego odcinka (01x01 "Air") wycięto i tak mało ostrą scenę Scotta z panią porucznik James. "Universe" na Sci-Fi emitowane jest co niedzielę o godzinie 21:00. Nic nie wiadomo na temat ewentualnej premiery drugiego sezonu. Na oficjalnej stronie kanału możemy przeczytać opis SGU, w którym m.in. znajduje się takie zdanie: [...] Grupa musi poznać tajemnice statku Stargate, by przetrwać i zaspokoić podstawowe potrzeby [...]. Ciekawe co to za "statek Stargate"?


Trzeba przyznać, że stacja dość mocno reklamuje "Universe" podczas przerw (ten kanał nie emituje reklam, jedynie przerwy na spoty zapowiadające nowe seriale, filmy etc..). Oto jeden z trailerów (przepraszamy za kiepską jakość, dosyć trudno było go zdobyć):


chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: