Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Zmiany ramówkowe Syfy. Koniec SGU w maju
Zmiany ramówkowe Syfy. Koniec SGU w maju

Dzisiaj stacja Syfy za pośrednictwem konta na twitterze poinformowała, że od 25 kwietnia, zaraz po nowym odcinku "Stargate Universe" zobaczymy kolejny, premierowy epizod "Sanctuary". Oczywiście zmiana następuje dopiero od przyszłego tygodnia (co oznacza, że jutro zobaczymy nowy odcinek w starym planie emisyjnym).


"SGU" z "Sanctuary" było łączone jeszcze w pierwszym sezonie, kiedy to oba seriale były emitowane w piątek i miały znacznie lepsze wyniki oglądalności. Można by się pokusić o stwierdzenie, że gdyby Universe dalej było emitowane w piątki, zapewne nie martwilibyśmy się o kolejne sezony.


Niestety oznacza to, że "Sanctuary" również będzie miało ogromny spadek, ponieważ w poniedziałkowe wieczory w amerykańskim paśmie prime-time panuje ogromna konkurencja. Jednocześnie zapowiedziano, że finał SGU przewidziany jest na 9 maja (premiera w internecie 10 maja).

chevron
Komentarze
Dylan
22.04.2011, 21:24:54
Oczywiście gdyby SyFy nie spartoliło sprawy tym ciągłym przenoszeniem, mielibyśmy kolejne dwa sezony w kieszeni. Ehh...
Perez
06.05.2011, 22:00:39
Straszna Lipa, co ja będę oglądał
ip1936
14.05.2011, 00:59:57
Lipa,to mało powiedziane.Każdy odcinek był dla mnie wielką przygodą,pozwalającą oderwać się od smutnej rzeczywistości... a teraz...koniec...Załamana jestem...
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: