Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate Atlantis na Blu-ray
Stargate Atlantis na Blu-ray

Ostatnie wieści od producenta MGM nie są najlepsze. Mimo to, ciągle wytwórnia jest zainteresowana w jakimś stopniu Gwiezdnymi Wrotami i wkrótce wyda wszystkie pięć sezonów serialu "Stargate Atlantis" na Blu-ray. Studio nie opublikowało jeszcze oficjalnej notki prasowej, ale na DVDEmpire można już składać zamówienia na płyty. 5 sezonów zostanie wydane 26 lipca na 20 płytach w cenie 199.99$. Prawdopodobnie dodatki, będą takie same jak na krążkach DVD.


Dwa lata wcześniej studio wypuściło na Blu-ray specjalną wersję pierwszego odcinka "Rising" i finału  "Enemy At the Gate" zwaną "Stargate Atlantis: Fans' Choice". Ciągle do zakupu dostępna jest na Amazone.


Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że MGM oraz Fox przedłużyły swoją współpracę dystrybucyjną do 2016 roku.


chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: