Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Witajcie na nowym Gwrota.com!
Witajcie na nowym Gwrota.com!

Startujemy z nową odsłoną Gwrota.com którą przygotowywaliśmy już od jakiegoś czasu. Dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi. Staraliśmy się zachować dawny klimat i nowoczesny styl. Niestety nie wszystko zostało jeszcze skończone, lecz mimo to chcieliśmy przedstawić Wam nowa wersje póki jeszcze w emisji jest "Stargate Universe".


Przez ten okres naszych prac, pojawiło się bardzo dużo bardzo smutnych informacji, m.in. ta o anulowaniu "SGU", czy ostatnie wieści które na zlocie fanów SG przekazał twórca - Brad Wright. My się nie poddaliśmy i mimo to chcemy dokończyć prace renowacyjne na Gwrota. Powodów ku temu jest kilka, ale ten najważniejszy to taki, że MGM dalej ma prawa do marki Stargate i za jakiś czas może sobie przypomnieć, że były takie seriale jak SG-1, Atlantis oraz SGU i zechce powtórzyć dotychczasowy sukces.


Dzięki nowemu CMSowi możemy również w bardzo szybki i prosty sposób stworzyć kolejną stronę, oczywiście pod szyldem Orion-Tokra. Takowe plany już są, dowiecie się o nich wkrótce. Jedno jest pewne - Gwrota jest było i będzie o to nie musicie się martwić. Dziękuje Wszystkim którzy pomagali przy nowej wersji, dwóm programistom i grafikowi który wykonał świetny layout - bez nich nowa wersja by się nie udała. Zapraszamy do przeglądania strony, ciągle pracujemy nad udostępnieniem wszystkich funkcjonalności, tak więc mogą niekiedy wystąpić problemy techniczne.


UWAGA!! Wszystkie założone konta na starej wersji portalu tutaj również są dostępne. Możecie logować się na starych loginach.

chevron
Komentarze
Dylan
22.04.2011, 21:13:07
Świetna robota. Brawo.
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: